Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@el009 gwint w gnieździe wygląda na cały ale jeszcze go przećwiczę. Dzięki! Właśnie takich stronek z częściami szukam. Akurat 208 mają ponoć inne przyrządy niż 215. Już popatrzę.
@krak: zapytałem też o sprężynkę i kuleczkę:) na teraz kuleczkę zrobiłem z spiłowanego gwoździa, a sprężynkę nawinąłem z sprężyny od długopisu. Działa, klika, ale jak będą oryginały w sensownej cenie to też wezmę. Dam znać jak będą odpowiedzi.
@suqmadiq2ama brzmisz jak jeden leśny dziadek, który stwierdził na zawodach że rękojeści do rewolweru nie mogę przerobić tylko musi to zrobić rusznikarz (dokręciłem półkę z kawałka strugniętego drewna)
@rybka11111: Bo ja poważnie zawsze podchodziłem do tematów rusznikarskich a nie druciarstwo tanim kosztem - panie a taniej sie nie da, tfu na druciarzy, nie znasz sie, nie stać cie to sprzedaj a nie łaź po ślusarzach (sam jestem ślusarzem pro)

Prosze, każda część sprowadzana z innego kontynentu, stopka z kanady, mucha tunelowa z usa, tłumik od 22 z uk a nie dorób mi pan śrubke 10zł taniej lol - w
suqmadiq2ama - @rybka11111: Bo ja poważnie zawsze podchodziłem do tematów rusznikarsk...

źródło: comment_16565646717Mjqb8s1IupB59Dupq6KPc.jpg

Pobierz
via Android
  • 1
@suqmadiq2ama jednak brzmisz jak dziad co pozjadał wszystkie rozumy i patrzy na każdego z góry. Życzę sobie nie spotkać Cię nigdy na strzelnicy bo po tych kilku zdaniach wydajesz się bardzo toksyczną osobą. Nie pozdrawiam.