Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś przetłumaczyć z lewicowego na język polski, co zwolennicy Lewicy (sądząc po flagach z tyłu) mieli na myśli?

Na marginesie, w komunistycznych Chinach władza pracuje nad testami, które wskazują na predyspozycje, do bycia homoseksualistą przez jeszcze nienarodzone dziecko. Wychodzi na to, że może być inaczej niż na transparencie, a że polscy lewicowcy popierają to komunistyczne chińskie prawo, mówiąc, że gejowskie dziecko, to nie człowiek, to pewnie sami chcą, by w Polsce też było takie prawo, jak w świeckich Chinach...

https://www.patheos.com/blogs/throughcatholiclenses/2020/01/aborting-babies-because-theyre-homosexual-coming-soon-to-china/
https://gniezno.naszemiasto.pl/zakonczyl-sie-ii-marsz-rownosci-w-gnieznie-maszerowali-w/ga/c1-8806631/zd/71185141

#bekazlewactwa #lewackalogika #lgbt #4konserwy
Roger_Casement - Może mi ktoś przetłumaczyć z lewicowego na język polski, co zwolenni...

źródło: comment_1656515851uOly7bUqIyj2Q6Ay1vf5t6.jpg

Pobierz
  • 16
@R187: Dobrze wiedzieć, że jako tęczowy neuropek bronisz komunistyczne Chiny za to, że ułatwiają zabijanie gejowskich dzieci; ja myślę inaczej, gejowskie dziecko powinno mieć prawo do życia, a nie być zabijane w trakcie aborcji, a później mieć prawo do miłości i do związku z osobą tej samej płci, ale nie jestem ani komunistą, ani człowiekiem, broniącym komunistycznego reżimu za dehumanizowanie bezbronnych, więc wiadomo, że będę miał inne poglądy niż wykopowe czy
@R187: Noworodek jaką ma świadomość? Sam przeżyje? Jak to jest, że tutaj jesteś za adopcją, a w przypadku ciąży już tylko aborcja jest jedynym rozwiązaniem? Ktoś zmusił kobietę do zajścia w ciążę? Bo jak do zapłodnienia doszło podczas czynu karalnego, to kobieta ma prawo do podjęcia tej trudnej decyzji, ale jak widać dla lewaków zabicie dziecka ot tak, bo ma się za małe mieszkanie, jest dokładnie tym samym, co powyższa sytuacja
Noworodek jaką ma świadomość?


@Roger_Casement: Każda świadomość jest bardziej wartościowa niż jej brak. Zgodnie z tym tekstem naukowym to wcześniak po urodzeniu później niż w 26 tygodniu (z 40 dla normalnej ciąży) ma świadomość na poziomie szczura a przed 26 tygodniem najpewniej żadnej. Zgodnie z tym samym tekstem przed narodzinami płody są utrzymywane przez organizm matki w sedacji.

https://www.nature.com/articles/pr200950
@R187: Żywego człowieka porównywać do szczura, tylko dlatego, by przekonać, że życie morderców i gwałcicieli jest cenniejsze - #neuropa w całej okazałości!

Brak popełnienia amoralnego czynu (rozwijające się dziecko, płód) jest bardziej wartościowy niż popełnienie amoralnego czynu przez mordercę/gwałciciela.

Alberto Giubilini i Francesca Minerva, włoscy naukowcy związani z uniwersytetami w Oksfordzie, Mediolanie i Melbourne, uważają, że noworodki nie mają jeszcze, podobnie do płodu, osobowości, a jedynie "potencjalną osobowość". Jako takie nie
@Roger_Casement: ryju to nie "nauka mówi" tylko naukowcy co najwyżej (nawiązując do tych cytatów co wkleiłeś) i nikt się nie kłóci, że płód nie jest przedstawicielem gatunku homo sapiens tylko co najwyżej używa pojęcia człowiek w rozumieniu osoby która należy do wspólnoty moralnej ludzkości i #!$%@? się przede wszystkim świadomością, której płód do 12 tygodnia (czyli do max terminu o którym zwykle mówi się w kontekście liberalizacji prawa aborcyjnego) zwyczajnie nie
@Lou_la: wow, przedstawiłeś ciąże jakonwyniszczajacą chorobę trwająca 9 miesięcy? Tylko należy przypomnieć o tym, ze dorosły człowiek jest odpowiedzialny za swoje czyny, świat poszedł do przodu i powoli zdejmuje odpowiedzialność bo możliwa jest aborcja, czy pigułka dzień po, No i niech będzie. Problem jedyny mam z tym taki, ze do sporu na tem temat włączane sa dziewczynki, nie dojrzali ludzie, którym ktoś strywializował problem, czego wynikiem jest dumne noszenie transparentów „aborcja
@Lou_la: Płód jest człowiekiem, biologia jasno wskazuje, Ty zaś stawiasz na jakąś filozofię, zgodnie z którą skoro Ty mówisz, że to nie jest człowiek, to nie jest i Ty masz rację xD P. Singer, ulubieniec neuropków twierdzi, że noworodki nie mają ludzkiej świadomości i nie przysługują im prawa, wychodzi na to, że on ma rację, bo lewaki mają monopol na decydowanie, kto jest człowiekiem xD

Skoro jako społeczeństwo zmuszamy ludzi do
RogerCasement - @Loula: Płód jest człowiekiem, biologia jasno wskazuje, Ty zaś stawia...

źródło: comment_16565853356oghX5Uet5R38aytkgB9uK.jpg

Pobierz