Wpis z mikrobloga

Może nie bierzcie teraz tego kredytu bo mieszkania są wyjątkowo drogie, stopy procentowe wyjątkowo niskie i rośnie inflacja co może skończyć się jak w 2008.

Trolu spadkowy, pociong już odjechał! W Londynie musiałbyś zapłacić milion za schowek do miotły, enjoy bezdomnośc i przegranie w życie axaxa cyka


2 lata później

No mówiłem wam chłopaki, że nie trzeba było się w to pchać w najgorszym możliwym momencie.

Zawistny polaczku! Cieszysz się, że z biedy innych!?? Nie ma z czego we the people damy radę. My wcale nie będziemy musieli brać nadgodzin i yebać 12/6 dni w tygodniu bo u mnie wciąz jest tanio! Już spłaciłem ponad połowę z miliona gdyż pan janusz daje mi więcej za nocki i to wychodzi mniej niż czynsz )))


Taki wygląd wasz.

#kredythipoteczny
  • 2
@positive_mental_attitude od 2020 mieszkania podrożały o jakieś 20-30% kiedy będą ceny z roku 2020?

Biorąc kredyt w 2020 ktoś ponad rok płacił bardzo małe odsetki i przy 30 letnim kredycie spłacił przez 1,5 roku z 4% kapitału, a przy 25 letnim około 5 procent i to przyjmując, że nie nadplacal korzystając z niskiego oprocentowania.

Aha- obecnie rata kredytu+czynsz wynosi mnie mniej niż wynajem+czynsz jak z ciekawości sprawdziłem oferty wynajmu na OLX i