Wpis z mikrobloga

Jutro pierwszy termin z wytrzymki. Czuję że u----e jak się nie da ściągnąć na teorii #studbaza
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@makamele
@makamele
Nie miałem czasu na naukę teorii, byłem zawalony projektami z pkmu i sprawkami ze z-------h labów, a poza tym jeszcze 4 inne egzaminy miałem. Tak to już jest na najlepszym wydziale mechanicznym w Polsce

@MMARS nie mam pojęcia co będzie, bo prowadzący pierwszy raz prowadzi egzamin stacjonarnie
  • Odpowiedz
@Pepu323: drugi rok na imirze byl ciezki, mnostwo rzeczy do roboty, szkoda ze malo rozwijajacych :/
Ale nie probuj tym usprawiedliwiac swojego oszustwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a lepszych jest na pewno pare wydzialow z innych uczelni, jedyne co tu w miare trzyma poziom to kola zainteresowań dla studentow
  • Odpowiedz
@makamele: najbardziej boli mnie to, że podczas tego semestru kompletnie straciłem swoje życie prywatne przez ten wydział, na p--o ze znajomymi tylko raz wyszedłem, siłownie też musiałem rzucić przez brak czasu. Zaczęło nas 200, teraz jest niecałe 110 XD
  • Odpowiedz
@Pepu323: na pocieszenie to pozniej jest luzniej, mibm to ciezki kierunek i jesli nie jestes wybitnie bystry to trzeba trzeba sie troche poswiecic.
Ja mam zal, ze bylismy zasypywani mnostwem materialu, ale na niskim poziomie w porownaniu do uczelni zachodnich. Za duzo zbednych kursow, za malo wglebialismy sie w te najwazniejsze przedmioty.
  • Odpowiedz
Ja mam zal, ze bylismy zasypywani mnostwem materialu, ale na niskim poziomie w porownaniu do uczelni zachodnich. Za duzo zbednych kursow, za malo wglebialismy sie w te najwazniejsze przedmioty.


@makamele: tak jest wszędzie u nas. Z-------l jakby się studiowało 3 kierunki na Oxfordzie a efekt taki, że jedynie co wyniesiesz to nerwice xd
  • Odpowiedz