Wpis z mikrobloga

Doszła do mnie paczuszka z #usa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Colek dzięki za pomysł, ściąganie gier w tej cenie faktycznie działa ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Liquid_Snake @FapinoTrololo jest i TTT2 więc prepare your anus!

@semperfidelis: @womabo: wczoraj marudziłem na kuriera i jego brak logistyki a przedchwilą mnie jeden obudził ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Całość kosztowała mnie z 150zł z czego kamerka eye kosztowała 15usd(brand new) a cała wysyłka 23 (°° . Ale to tak bardziej na próbę było czy działa, czy dochodzi :D

Moje święta stają się lepsze!


#nawetniewiemjakotagowac wiec #tagujetogowno
PanKara - Doszła do mnie paczuszka z #usa ( ͡° ͜ʖ ͡°) 



@Colek dzięki za pomysł, śc...

źródło: comment_juf9rGQalVIVcEUKTojs3a6D1qFLBAKF.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@jordanos: Generalnie dawałem od 1 do 5 usd + wysyłka darmowa lub od 2 do 4 usd. Większość gier kupiona za bezcen. Kamerkę zamówiłem, żeby bylo to w ogóle warto wysyłać. Praktycznie połowę wartości paczki #!$%@?ła cena wysyłki.

@Colek: możemy się potem wymienić za coś, gdzie łatwo platynę wbić :D Ciebie jaką część paczki kosztowała wysyła przy tym zestawie wielkim?

@Mhrok: święta są, nie krzycz na
  • Odpowiedz
@Colek: To się opłaca faktycznie zamawiać większe paczki. ja za swoją zapłaciłem 23 a nawet chyba 1/3 gier nie mam.

Ale musze przyznać, że całość ładnie zapakowana :)
  • Odpowiedz
@PanKara: No platyna jest łatwa, troche żmudna bo trzeba ze 300 walk w offline #!$%@?ć żeby dobyć jakiś tytuł i nudne więc rozłożyłem to na parę dni i jeszcze jeden puchar ze zdobywaniem ciosów do combota mega nudny ale ogólnie nie jest trudno, w zasięgu ręki przeciętnego gracza.
  • Odpowiedz