Wpis z mikrobloga

#p0lki żryjcie nadal jak dzikie świnię a później postujcie ciałopozytywne memy


@Gawol_1: no i nie można zapomnieć że każdy gruby facet to dla nich "gruba świnia" chyba że jest przy $ to wtedy to "mój misio" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gawol_1: gdzies mi sie przewinął ten obrazek na insta i z ciekawości spojrzalem na komentarze to bylo sporo takich jakby przeciwko i to ze strony kobiet. Duzo z nich komentowalo, ze spoko jest akceptowac pare kilo wiecej, ale ze juz kilkanaście za duzo to choroba i nie należy propagować otyłości i niezdrowego trybu zycia.
  • Odpowiedz
@LostTranslation: Mówienie wszystkim naokoło, że otyłość jest okej, to tak jakby mówić, że alkoholizm jest w porządku i nie trzeba go leczyć. Cóż, przymusu nie ma, ale nie można mieć pretensji do społeczeństwa, że będzie oceniać.
  • Odpowiedz
i tak stado kukoldów będzie się do nich ślinić i dawać atencję

@Basiura89: A jeszcze większe stado będzie się na wykopie w kółeczku poklepywać po pleckach powtarzając jakie to z p0lek są #!$%@?, tłuste świnie i że w gruncie rzeczy to nawet dobrze, że są samotni i niechciani, w ten sposób nie muszą się z nimi użerać xD
  • Odpowiedz
@Gawol_1: kobiety: jedzą ile chcą, wyglądają jak chcą, akceptują siebie i są szczęśliwe.
Mężczyźni: hurr durr jak śmiesz byc zadowolona ze swojego wygladu, skoro mi się nie podobasz xD
Beka z was, typy.
  • Odpowiedz
@Gawol_1: najlepsze jest to że wszystkie takie poolki "akcpetuje siebie" to po prostu leniwe dupska którym się nie chce o siebie zadbać i szukają właśnie tego typu wymówek ;)
  • Odpowiedz