Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 32
481 462 + 45 = 481 507

Pierwsze kwadraty od chyba miesiąca xD Nigdy więcej presetu 'bezpieczny' na brouterze, myslalem ze mi da normalne drogi a przez jakies szutry jechalem gdzie miejscami opona mi sie kopała w piasku do takiego stopnia ze sie prawie wywalilem xD A w komentarzu PAN PEDALARZ

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
iMarek22 - 481 462 + 45 = 481 507

Pierwsze kwadraty od chyba miesiąca xD Nigdy więce...

źródło: comment_1656435199MwlCFy0ljhr0W5puJQlYmu.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s---k: bo bez absolutnego obarierkowania #!$%@? absolutnie wszystkiego, to do niektórych nie dociera czego się nie robi. As z poczty i pomarańczowego dostawczaka zasuwali chodnikiem dobre kilkadziesiąt metrów. Dwa białe dostawczaki w dolnym lewym rogu stały na pasie rowerowym, mimo że kilkadziesiąt metrów dalej były miejsca parkingowe. Honda i Mercedes to samo, wolne miejsca, ale on tylko na chwilkę, to może innym życie utrudniać.
N.....y - @s---k: bo bez absolutnego obarierkowania #!$%@? absolutnie wszystkiego, to...

źródło: comment_1656436243P3D6zFUpcB6RtVAJ3rDwgl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@s---k: nie jest masz rację bo potem miast wygląda #!$%@?, w idealnym świecie, gdzie policja działa, straż miejska działa i nie potrzebuje 4-6 miesięcy, żeby ukarać kogoś takiego mandatem. Gdzie kierowcy rozumieją zasady. Gdzie osoba wysyłająca takie zdjęcia nie jest #!$%@?ącym się donosicielem, tylko to parkujący jest debilem. Ale obecnie mogę Kartuską w Gdańsku jeździć kilka razy dziennie i kilka razy dziennie trafi się dzban, który mimo parkingu i dwóch
  • Odpowiedz
@Nie_znany: w wwie wysłanie zdjęcia źle zaparkowanego pojazdu kończy się zaproszeniem na komendę w celu złożenia zeznań i stracie 1-2 godzin przez zgłaszającego -,- Ja już przestałem wysyłać, bo nie mam chęci ani czasu na marnowanie. Kupiłem za to naklejki ;)
  • Odpowiedz
@macgajster: no i kolejny powód dla którego to słupki działają, a nie służby. W Sopocie niestety tak samo, do każdego zgłoszenia z automatu wzywają. W Gdańsku całe szczęście cała procedura jest maksymalnie elektroniczna i wzywają dopiero jak się gagatek nie przyznaje i woli sąd i karę od sądu niż sam mandat
  • Odpowiedz
@Nie_znany: można jeszcze zgłaszać telefonicznie, ale przyjadą pewnie po kilku godzinach. Jak się powie operatorowi żeby przyjechali jak najszybciej to, o dziwo, bardzo szybko przyjeżdżają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda tylko, że słupki robią za rozum, bo te pieniądze powinny iść na kształcenie poszanowania prawa/rzeczy i poczucia obywatelstwa (czy jak to nazwać, że delikwent myśli "tu nie wjeżdżam, bo to nie do tego służy i nie
  • Odpowiedz