Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#motoryzacja #mandat #samochody #policja
Już 3 raz w ciągu miesiąca dostaje mandat 1* za parkowanie 2* z radaru za przekroczona prędkość.
Problem w tym że auto sprzedałem w 2017r a mandaty są z mają 2022.

Wysyłam potwierdzenie sprzedaży ale dostałem na razie jedna odpowiedź że anulowali.

Co zrobić w takim wypadku żeby z automatu mandaty nie szły do mnie tylko do kogoś kto kupił ode mnie auto.

Boje się że w tym kartoflandzie w końcu dostanę jakaś windykację bo się gdzieś papiery pogubią.
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@uhauha: jak zgłosiłeś to im chyba tylko wysyłasz potwierdzenie sprzedaży pojazdu o tyle. W 2017 dało się nie przerejestrowac auta i dla tego co wysyłają. Raz jechałem samochodem kolegi którego nie przerejestrował i pierwsze co foto dotarło do poprzedniego właściciela a nie kumpla. Potem do niego a na końcu do mnie @Bulbulator9009: @Arthizo: nie jednego wielkie xd tylko tak się dało robić. Mam masę znajomych co nie zmieniali blach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiotrFr: no to o tym piszę, że lepiej sobie to zgłosić jak się sprzedaje i tyle. Nowy właściciel niech spada na drzreo @uhauha: tego całego @PanKracy582: nie słuchaj bo to naczelny dzban wykopu. Wiecznie wali kocopoły, że aż nie da się tego czytać