Wpis z mikrobloga

nie no nie wierze xD drugi post już zleciał. Kto tak tego xayo broni? w obu postach dziwiłem się że tutaj jest tak mało o nim pisane a więcej o japczanie. już wiem dlaczego. istnieje sztab parobków od nękania w donejtach i istnieje sztab gimbów z subskrybcja t3 na twitchu od bronienia swojego bezbeka idola

#famemma #xayoo #xntentacion #japczan #twitch #wardega #moderacjacontent
Pobierz
źródło: comment_1656419204JYAVdd6rKO9dmE1pOpeX6Q.jpg
  • 12
@hlebak: imo gorsi są konfidenci którzy powielają farmazony i pod byle pretekstem który nie jest kompletnie prawdą forsują dalej swoją nienawistną narracje wynikającą jedynie z zawiści do japczana i XI a na sam koniec zgłaszają ludzi którzy im udowadaniają że są Dwordamia za "atakuje mnie" ;)
@An_Easy_Lover obrzydliwy i zalosny konfident i 60, w dodatku donosiciel. Rodzice sie pewnie ciebie wyrzekli
Pobierz
źródło: comment_1656420176hKBSYL0tiI9NHFKHVVofp0.jpg
imo gorsi są konfidenci którzy powielają farmazony i pod byle pretekstem który nie jest kompletnie prawdą forsują dalej swoją nienawistną narracje wynikającą jedynie z zawiści do japczana i XI


@siadatajta: czyli jak całe XI powiela farmazony i pod byle pretekstem który nie jest kompletnie prawdą forsują dalej swoją nienawistną narracje wynikającą jedynie z zawiści koknurencji i XN to już jest ok?
XD