Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie śmieszy jak #rozowepaski, twierdzą że to facet powinien płacić na randce, bo one przychodzą umalowane i wystrojone xD.

To moja codzienna pielęgnacja samej twarzy:

- rano 8 kosmetyków
- wieczorem 6 kosmetyków
- do mycia twarzy rano i wieczorem używam nowego, świeżego ręcznika, ktory po jednym uzyciu idzie do prania
- poszewkę na poduszkę zmieniam codziennie

Jeden kosmetyk sprowadzam z czarnego rynku zza granicy, go w Polsce nie jest dostepny na receptę (tretinoin - tysiąc razy silniejszy niż retinoln dostępny w droższych drogeriach). Koszt kosmetyków ok. 400 zł na miesiąc.

Do barbera chodzę co trzy tygodnie, do kosmetyczki raz w miesiącu, na ogarnięcie paznokci u rąk raz w miesiącu. Koszt ok. 300 zł na miesiąc.

Do tego dochodzi profesjonalny szampon, odżywka i pomada do wlosów. Jakies 150 zł miesięcznie

Na siłownię 4 razy w tygodniu, basen 3 razy w tygodniu, codziennie rano biegam 20 minut.

Odżywiam się zdrowo, jedynie jak wychodzę na miasto to jem cos troche mniej zdrowego. Nie piję alkoholu ani nie palę papierosów.

Ale hurr durr #rozowypasek użyje kosmetyków z promocji kupionych w rossmanie i to ty masz płacić za nią na randce xD

#bekazrozowychpaskow #randkujzwykopem #zwiazki #seks #blackpill #podrywajzwykopem
  • 27
  • Odpowiedz
To moja codzienna pielęgnacja samej twarzy:


- rano 8 kosmetyków

- wieczorem 6 kosmetyków

- do mycia twarzy rano i wieczorem używam nowego, świeżego ręcznika, ktory po jednym uzyciu idzie do prania

- poszewkę na poduszkę zmieniam codziennie

Jeden kosmetyk sprowadzam z czarnego rynku zza granicy, go w Polsce nie jest dostepny na receptę (tretinoin - tysiąc razy silniejszy niż retinoln dostępny w droższych drogeriach). Koszt kosmetyków ok. 400 zł na miesiąc.
  • Odpowiedz
To akurat prawda. Szczególnie w Polsce patrząc po ludziach na ulicy xD


@derton778: Jasna sprawa, jak tylko przekroczysz Odrę to ludzie codziennie zmieniają poszewki na poduszki po wykorzystaniu 14 kosmetyków do ryja w ciągu 24h. Jakby jakaś magiczna linia na powierzchni naszej planety.
  • Odpowiedz
Jeden kosmetyk sprowadzam z czarnego rynku zza granicy, go w Polsce nie jest dostepny na receptę (tretinoin - tysiąc razy silniejszy niż retinoln dostępny w droższych drogeriach). Koszt kosmetyków ok. 400 zł na miesiąc.


@derton778: jak tworzysz zarzutkę, to musisz troszkę więcej uwagi przyłożyć do szczegółów xD Albo masz na twarzy pomimo tych wszystkich zabiegów kratery od trądziku jak na księżycu xD
K.....0 - > Jeden kosmetyk sprowadzam z czarnego rynku zza granicy, go w Polsce nie j...

źródło: comment_1656417023yvkyxYiZ6r66lP2b01AW1o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KierownikW10: Nie mam trądziku xD. Tretu uzywam, żeby mieć "glow" na twarzy. Tak samo jak ludzie stosuja sterydy niezgodnie z ich pierwotnym przeznaczeniem. Dlatego pisałem, że z czarnego rynku kupuję. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@derton778: to zajebiście dobra decyzja używać retinoidu, żeby mieć "glow" xD Cokolwiek to jest to "glow" xD

Zapomniałem dodać - debile stosujący sterydy niezgodnie z przeznaczeniem. Ludzie faszerują się lekami, nie myśląc o konsekwencjach xD
  • Odpowiedz
@derton778: beka z tych żórowych pasków, które za każdym razem gdy jest wątek o roszczeniowych/głupich/durnych p0lkach piszą - GDZIe wY TakiE RÓŻOWE ZNAJDUjecCIE1?/ Z KIM WY SIĘ UMAWIACIE?
Taki Koxiww czy jakoś tam jej, tak zawsze pisał ( ͡° ͜ʖ ͡°) a się później okazało, że to e-#!$%@? była
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: przeciez ten chlop ewidentnie chcial sie dowartosciowac tym wpisem. W zyciu nie slyszalem, ze trzeba placic za laske, bo ta sie umalowala/jakos lepiej ubrala. Chlop z taka dokladnoscia opisal co ze soba robi, ze narcyzm az sie wylewa. A pewnie wiekszosc to i tak mitomania... dodatkowo codzienne nawalanie tylu kosmetykow na cere z pewnoscia jest zdrowe i za X lat nie odczuje tego ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz