Wpis z mikrobloga

Niech ktoś a najlepiej wszyscy poszkodowani z twitcha zglosza wszystkich z XI do UOKiKi za nieuczciwe zwalczanie konkurencji. Niech to rowniez zglosza do twitcha. Kto mieczem wojuje ten sam od niego ginie. Niszczenie psychicznie ludzi, nieuczciwe zwalczanie konkurencji na to sa paragrafy. Skonczcie siedziec i plakac tylko dzialajcie z UOKiKiem, twitchem i pozwem zbiorowym.
#wardega #wataha #xntentacion #youngmulti #famemma #revo #zebo #gimper
  • 19
@BrakWolnegoLoginu: są, są i w tej sprawie powinni zebrać dowody na te donejty, nagrania z rozmow Xayo i Japczana, ktore sa dowodem na wysylanie takich donejtow by kogos zniszczyc psychicznie i zaszczuc, nagranie rozmow i Holak jako swiadek istnienia nieuczciwej konkurencji polegajacej na zorganizowanym odpalaniu streamow w tym samym czasie i dażeniu do monopolu na twitchu, napedzaniu hejtu na streamera (ofiarę). Pozew do sądu oraz zgloszenie do uokiku powinny być PODSTAWĄ.
@ProResHq: dokladnie tylko przede wszystkim musza zglosic sprawe do sądu bo uokik ma ograniczone dzialanie (ostatnio zglaszalem jedna sprawe dotyczaca mnie i mnie #!$%@? swoją nieudolnością). Wiec sąd przede wszystkim a do uokika dodatkowo liczac, ze w tej sprawie akurat beda w stanie pomoc.
A wracajac do uszczerbku na zdrowiu psychicznym maja nawet dowod z wizyt u psychologa. Poza tym nawet bez psychologa widac po nich jak sa zniszczeni- dwoch ryczy,
@BrakWolnegoLoginu: @corryand: jak polskie państwo ma problem z opodatkowaniem Twitcha i zakwalifikowaniem to jako działalności i strimerzy mają założone działalności jako "udostępnianie powierzchni reklamowej" a nagle by mieli kogoś wyjaśnić za donejty z paypala i innych zagranicznych stronek xD
@corryand: ja od dawna wiedziałem, że Xayoo jest toksyczny. Kiedyś xayoo dla beki gadał JD, no ale widzowie Marcina podchwycili JD i wszędzie u Disa na streamie pisali JD i wysyłali orki na czacie. Serio. Xayoo ma tępych widzów, którzy zachowują się jak psychofani. Wystarczy, że negatywnie wyrazisz się o xayoo to zaraz widz xayoo się zesra xDD.