Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ostatnio dużo czasu spędziłem szukając "okazji" chcąc kupić iPhone bo swoją 11 sprzedałem niespodziewanie (zaskoczyła mnie konkretna oferta bez negocjacji na olx xD). Ostatecznie kupiłem w sklepie ale zaintrygował mnie jeden sklep w którym było dziwnie dużo iPhone z wymiany serwisowej.

Czy taki opis nie sugeruje lekko że te urządzenia pochodziły z abonamentów sieci, zostały wymienione na gwarancji na nowy model i już nie są zagrożone blokadą że pierwotny właściciel przestanie płacić abonament? XD

Czy jest to możliwe? Pytam z ciekawości osobiście bałbym się zakupić taki telefon po tych moich domysłach

#iphone #iphone13 #ios
tytusprod - Ostatnio dużo czasu spędziłem szukając "okazji" chcąc kupić iPhone bo swo...

źródło: comment_16563575684Z4jfmNC7LcGHLgAsj2qpm.jpg

Pobierz
  • 9
@tytusprod: I co jemu dają? Jakiś ziomek steve jobsa z polski dostaje paczki od apple z wycofanymi telefonami żeby sprzedać polakowi taniej, aliexpress nie ma z tym nic wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jemu dają żeby sprzedał trefny telefon polakowi a polak potem bedzie pisał że apple to gówno bo miał nowego iphona i ledwo działał a poza tym w deszczu zamoknął i zdechł, na bank tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: masz rację, ma tego trochę dużo. Ale może to siatka powiązań ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupuje sprzęty zagrożone blokadą operatora za niepłacenie, ma znajomego w autoryzowanym serwisie co mu zaklepuje wymyślone wady i dostaje nowy modeli i sprzedaje drożej oczywiście niż kupił ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Bardziej
@tytusprod: Kolega teraz kupił z allegro samsunga za 4,5k i sprawdził w tmobile - boo na raty, firma sklep mu dała oświadczenie że biorą na siebie odpowiedzialność za to i jeśli tmobile zablokuje to bezpłatnie wymienią na nowy.

Możesz mieć farta i trafić na taki co firmy dostają i sprzedają po prostu przy przedłużeniu umowy ale będzie ryzyko blokady.

No a bez blokady to bardzo dziwny temat bo skąd niby gość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: też kiedyś miałem coś podobnego, dostałem taką gwarancję. Działa do dzisiaj telefon, ale ogólnie firma już nie istnieje xD więc gwarancję można dostać pytanie czy będzie do kogo iść z tą gwarancją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tiarecki: dzięki za info - czyli sklep albo nie wie co robi albo rzeczywiście składak :/
No ale ogólnie pytałem z ciekawości bo kupiłem u autoryzowanego sprzedawcy ale może ktoś inny przeczyta i przynajmniej nabierze wątpliwości