Wpis z mikrobloga

Wykop
Odzew spory, wiec podsumujmy pierwszy dzień nad morzem.

Na początku zaznaczam, że na pomysł z paragonami pojawił się podczas trasy, gdy żona i młody (1,5 roku) spali ;) chciałbym zaznaczyć, ze nie liczymy kasy, nie biedujemy, nie patrzymy ile kosztuje setka w sklepie, albo gałka lodow. Po prostu spędzamy czas nad morzem.

Początkowe wydatki jeszcze bez paragonów:

Nocleg 1750zl (od niedzieli do niedzieli)
Paliwo 500zl (Passat B6 2.0 TDI 170KM)
Lidl na pierwsze dni, bo nie wiedziałem, ze handlowa 189zl

I tu zaczynamy zbieranie paragonów: trasa z Wrocławia, wyjazd o 4:00, przez A4 do Legnicy, gdzie wskoczyłem na S3 i cały czas prosto na północ.

Tutaj muszę zaznaczyć, że w Miedzyzdrojach są nasi znajomi, z dziećmi.

Z racji, ze nasz nocleg byl dostępny od 14:00, a my dojechaliśmy na wybrzeże o 8:30, pojechaliśmy najpierw do Międzyzdrojów spotkać się z ekipą.

No i się zaczęło, zarówno ja jak i żona lubimy „sobie podrinkowac”, byle jedno z nas było trzeźwe i ogarniało młodego. Z racji, ze ja prowadziłem, a auto jest moje, którym ona na co dzień nie jezdzi, naturalnie wyszło, ze ona sobie chilluje a ja prowadzę później do Świnoujścia.

Nie jedliśmy obiadu w knajpie, bo mieliśmy wszystsko ze sobą z trasy. Po meldunku, ogarnięciu się z torbami poszliśmy na zachod slonca, poprzedzony zakupami, kupiliśmy brakujące rzeczy do doku + lód.

Zaraz się odezwa obrońcy moralności jak to można pic setunie, z dzieckiem, patologia nad morzem. Co powiem? Nic, mam ochotę to pije setunie, tyle.

Nie przeciągając, spędzając dzień na plazy, pijąc zerówki, przy żonie pijącej alko wydaliśmy 212zl

Sumarycznie 2651zł

Zdjęcia paragonów, z Międzyzdrojów i trasy w załączniku. Jutro zawołam na paragony z poniedziałku.

Dziś (poniedziałek) brakuje mi kilku paragonów, nieuwaga i zapomniałem, żeby zabierac, ale mam zapisane ile gdzie wydałem ;)

#wakacjewpolsce #morze #urlop
rovi - Wykop
Odzew spory, wiec podsumujmy pierwszy dzień nad morzem.

Na początku ...

źródło: comment_1656356865K41piscS6bDHVuaTF2h9kg.jpg

Pobierz
  • 251
  • Odpowiedz
Kumpel pracuje w monopolowym to mi mówił, że właśnie tak się zachowują alkoholicy, przychodzą rano po setkę, popołudniu po kolejną, potem pod wieczór jeszcze przyjdą. Normalni ludzie kupują raz, a więcej. Alkoholik pije w mniejszych porcjach, wtedy wydaje mu się ze nie ma problemu. Sam fakt, że op o 9 idzie po wódę XD Ja wiem, że wakacje to czas na chill, ale co innego wieczorem drinka, czy do obiadu, a co
  • Odpowiedz
Ej ale czytając niektóre komentarze to serio można dojść do wniosku, że większość wykopków to raczej nigdy nigdzie samodzielnie nie wyjechała.
Jak można tak podniecać się zakupem torby lodu za 8zl? Radlerem za 13 kupion gdzieś na plaży?
W osiedlowym sklepie w pcimiu taniej prawda?
W mamowej lodówce to już całkiem tanio
  • Odpowiedz
bo ktoś pije alko na wakacjach


@Essology: nie pije alko tylko #!$%@? małpki od 9 rano (tak maja alkoholicy) a to już jest zwykły alkoholizm.
Sam nie jestem abstynentem i piwo drink to normalna rzecz (tym bardziej na wczasach) ale #!$%@? małpek od samego rana ?
  • Odpowiedz
i już zaczyna się wykopowi eksperci nie widzą nic innego tylko to, że ktoś pije na wakacjach alko xd @rovi nie słuchaj piwniczakow wypij za moje zdrowie!


@snorli12: Nie nazwałem opa alkoholikiem. Nawet nie odniosłem się bezpośrednio do niego. Chciałeś być mądry ale nie wyszło
  • Odpowiedz
to tak właśnie sobie wyobrażam zawsze to pospulstwo nad morzem w sezonie. Browary, setunie, czipsy i dzieciak w wózku, pewnie jeszcze szlug


@Sloneczko: mam doklanie taki sam obraz OPa, mam nadzieję, że to tylko bajt
  • Odpowiedz
Byliśmy na Boże ciało w grzybowie i te ceny to serio jest jakis dramat. Nie zliczalem paragonów ale z tego co pamietam domek 3 noce dla 4 osób 1800 ( sąsiedzi ze śląska za tydzien zapłacili 6 tys troche wiekszy domek ) i to taki bez klimy. Mleko 5 zł a ptasie mleczko wyrwało mnie z butów. O cenach gastronomii szkoda strzępić ryja. Jeździliśmy co roku ze znajomymi na Boże ciało nad
T.....l - Byliśmy na Boże ciało w grzybowie i te ceny to serio jest jakis dramat. Nie...

źródło: comment_1656398929eui82wRms3Iw3RHlBrZ3nr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz