Wpis z mikrobloga

@LukaszN: ciekawi mnie, dlaczego Wdowczyka nikt tak nie grilluje, jak Czesia. Osobiście nie przekonuje mnie styl gry proponowany przez 711 i nie, nie mam na celu wybielenia jego postaci, ale Wdowczyk ma udowodniony udział w korupcji, a mimo to nie jest aż tak szkalowany. Ba, będąc w Pogoni był nawet hołubiony, że taki zajebisty trener prowadzi drużynę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LukaszN: przyznam, że temat strasznie mnie nudził a kolejne artykuły Jadczaka niczego nowego do tematu nie wniosły. Do tego mirko zasrane teoriami spiskowymi z 15 letnim Stanoskim ustawiającym wszystkich buków w kraju. No ale skoro panowie poszli na noże, to wyjmuję popcorn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Liczę, że Szymon Jadczak przyparty do muru poruszy jedną kwestię, której starał się ominąć w ostatnim artykule: nieudolnej pracy śledczych i
Liczę, że Szymon Jadczak przyparty do muru poruszy jedną kwestię, której starał się ominąć w ostatnim artykule: nieudolnej pracy śledczych i z czego ona wynikała. Nie łykam argumentu o braku czasu, skoro rzekomo z 3 najbliższych kontaktów fryzjera 2 były dokładnie wymaglowane a jeden nie. Argument, że akcja była skupiona na działaczach i sędziach a nie piłkarzach i trenerach też słaby, bo jednym z głównych zatrzymanych był przecież Piotr Reiss.


@jandiabeldrugi:
PZPN


@Gymski: będące jedynym prawnym reprezentantem polskiej piłki nożnej a więc przestaje być prywatne gdy reprezentuje cały kraj. tak jak przeróżne inne firmy czy fundację gdy dostają jakieś umowy publiczne to te umowy muszą być publiczne a nie zatajone.
oczywiście są wyjątki jak autostrady bo Polska to kraj z kartonu (°°
@frems ale jest prywatne pzpn nie bierze grosza od rządu i jest fundowane przez sponsorów. Nic nie stoi na przeszkodzie byś założył reprezentację polski w chlaniu wody na umor i mimo że reprezentujesz 'kraj' dalej jestes organizacją prywatna i możesz robić co chcesz
prywatna


@Gymski:
Na początku ub.r. PZPN przedłużył o cztery lata umowę ze sponsorem głównym reprezentacji Grupą Lotos oraz kilkoma innymi sponsorami i partnerami...

Na początku roku Ministerstwo Sportu ujawniło, że w latach 2012-2016 Polski Związek Piłki Nożnej dostał z budżetu 43 miliony złotych

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie uznał 16 listopada, że PZPN ma obowiązek podawać źródła finansowania oraz ujawniać swoje wydatki, bo Sąd Najwyższy postanowieniem z 12 lipca 2012 roku
frems - > prywatna

@Gymski: 
Na początku ub.r. PZPN przedłużył o cztery lata umow...

źródło: comment_1656317601kj7m3zwR9kx8LKAS33X5uK.jpg

Pobierz
bo Wdowczyk został skazany, co prawda wyrok w zawiasach, ale kara odbyta. No i nie jest selekcjonerem reprezentacji, a prywatne kluby mogą sobie zatrudniać kogo chcą


@JacekBalcerzak: #!$%@? wytłumaczenie. Gość powinien być persona non grata w Polskiej piłce a nie robić za eksperta w telewizji.
temat strasznie mnie nudził a kolejne artykuły Jadczaka niczego nowego do tematu nie wniosły


@jandiabeldrugi: a według mnie trochę wniosły. Narracja prowadzona przez Stanowskiego i Czesia sugerowała, że Fryzjer to taki typ człowieka, który lubi wydzwaniać i gadać o pierdołach i że to on głównie wydzwaniał do Michniewicza. Z akt wyszło, że to Michniewicz był tym który dzwonił częściej. Są też w aktach zeznania świadków, którzy jasno mówili, że Michniewicz wiedział
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gucias: już wcześniej było wiadomo, że spora część telefonów była inicjowana przez Michniewicza i że miały one miejsce przed, po a nawet w czasie spotkań, chociaż chyba nie było to tak dokładnie rozpisane. Jedyne co mi jakoś wcześniej umknęło to fakt, że 711 dzwonił także pod numery stricte do ustawiania meczów. On sam tlumaczy się, że dzwonił pod numery z których wcześniej kontaktował się z nim Fryzjer. Warto byłoby sprawdzić, czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@twoi_oyciec:

spójrz jak Jadczak rozpracował gangsterskie powiązania Wisły Kraków zanim jeszcze padły jakiekolwiek wyroki w tej sprawie,


Zesrał się a nie rozpracował, wszyscy co się choć lekko interesowali doskonale wiedzieli jak to wyglądało, on po prostu przy pomocy dużych zasięgów TVNu przedstawił temat januszom i grażynom
Jadczak pisał w artykule, że temat rzekomej współpracy Michniewicza został obalony.


@jandiabeldrugi: nie do końca.

Pogłoski dotyczące współpracy Michniewicza z prokuraturą (w środowisku krąży plotka, że Michniewicz miał zostać "małym świadkiem koronnym") nie mają pokrycia w znanych obecnie faktach.


W oficjalnych aktach nie pisze, Jadczak nigdzie tego nie był w stanie potwierdzić, ale nie oznacza to, że tak nie było. Po prostu "w obecnie znanych faktach" nic o tym jednoznacznie nie