Wpis z mikrobloga

@ku_wolnosci

potem się okaże że zaokrągli w góre do 50 k i wyjdziesz na debila ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Co mnie to obchodzi co zrobi ostatecznie? Mój komentarz dotyczy jego konkretnego oświadczenia na tą chwilę.
  • Odpowiedz
@pod_sloncem_szatana

Takie akcje to chyba mają znaczenie tylko w wymiarze psychologicznym, czyli zwracają uwagę na nadal istniejący problem wojny na Ukrainie i sygnalizują, że Ukrainie wciąż trzeba pomagać.


Nie neguje tego, ale widać, że obliczone na jak najmniejsze koszty. Uważam, że przy zarobkach na Wimbledonie ośmieszył się z tą kwotą i tak naprawdę najwięcej to on zyskuje - wizerunkowo, zwiększa swoją oglądalność itd
Gdybym zarabiał tyle co on to wstyd byłoby
  • Odpowiedz
@k_a_h_l_u_a: No albo się ośmieszył, albo zyskał wizerunkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie chce mi się teraz szukać, ale chyba na którymś turnieju sami organizatorzy wymyślili, że za asy będzie 100 euro dla Ukrainy, więc to nie pierwszyzna.

Generalnie ta suma rzeczywiście wydaje się skromna przy zarobkach na tym poziomie i u takiego gracza. Ale może Hurkacz czuje, że dobra forma zaprocentuje w postaci asów, tak
  • Odpowiedz
@k_a_h_l_u_a: Większość touru ograniczyła się do obojętności, wyrazów współczucia dla... Rosjan i Bialorusinów, którzy na Wimbledonie zagrać nie mogą, albo do pustych gestów jak Badosa, która założyła przypinkę z ukraińskimi barwami na jeden mecz, a ty się p------------z do Hurkacza bo "stać go na więcej". No stać, równie dobrze mógł po cichu przelać w c--j więcej hajsu, tylko nie ogłasza tego bo jest masa ludzi łasych na kasę bez kręgosłupa
  • Odpowiedz
@k_a_h_l_u_a: Uwielbiam takie p---------e w stylu „bogaty jest to co to dla niego”. Pochwal sie ile ty wpłaciłeś i jakie cele charytatywne wspierasz. Jeszcze może by się trzeba doszukać drugiego dna, ze teraz specjalnie nie będzie zagrywał asów albo coś.

W Polsce jak w chlewie. Ktoś wspiera ze swoich pieniędzy potrzebujących to wykopem się p-------e, ze mało i w ogóle to pr i sam więcej na tym zyska. Współczuje Ci
  • Odpowiedz