Wpis z mikrobloga

#marihuana #narkotykizawszespoko #narkotyki
Czy wy tez nie macie jakies specjalnej fazki po tym? U mnie to wyglada nie za dobrze, zwykle skacze mi cisnienie jakbym wypil 2 mocne kawy na raz, poxniej mam jakies odlotowe mysli, czasem piosenki jakos samo mi graja w glowie tak jakbym mial odtwarzacz muzyki bez rzadnego sprzetu i sobie slucham czego chce, czasem jakies dziwne mysli i wspomnienia z dawnych lat, co chwile trace pamiec i nie wiem co bylo przed chwila, a poxniej mam uspokojenie i dobrze mi sie spi po tym.
  • 15
@demonox: akurat na razie nie uzywam linuxa, ale nigdy nie mialem problemow ze sterownikami, a uzywam tanich i dodupnych lapkow hp, teraz chwilowo ma oryginalny win10 bo chcialem pograc w gta, ale system ma juz z 2 mies. gra jest zainstalowana, tylko nie chce mi sie grac... Ale tez nie chce mi sie na razie nic instalowac bo mam duzo pracy,,,,
a penis nie robi sie sztywniejszy?


@ByczeqFernando: nie patrzyłem, na to nie zwracałem uwagi, ale raczej nic w tym wzgledzie sie nie zmienia, ze dwa razy nawet probowalem sie wprowadzic w stan erotycznych mysli jakis... ale ciezko z tym u mnie.... chociaz kolega mowil ze mu wlasnie dzieje sie po tym niexle i moze dluzej