Wpis z mikrobloga

@niochland: można po polsku? Sojaki z Warszawy głosują na lewice albo PO, ktore utrzymają uciask socjalny, wysokie i skomplikowane podatki. Różnią sie od rolnika z podlasia tylko tym, że wierzą w wiele płci, jeśli chodzi o gospodarkę sa na tym samym poziomie, nawet zaryzykuję, ze ten rolnik wie więcej bo musi codziennie walczyć z durnymi przepisami
  • Odpowiedz
Bo jedyne co się zmieniło to to że prawo zamiast być ustanawiane na poziomie federalnym, będzie ustanowione na poziomie stanowym


@Leniek: Jedyne co się zmieniło to to że aborcja była dozwolona we wszystkich stanach a obecnie nie będzie dostępna w ponad połowie.
  • Odpowiedz
można po polsku? Sojaki z Warszawy głosują na lewice albo PO, ktore utrzymają uciask socjalny, wysokie i skomplikowane podatki


@Godir17: no za PO był taki ucisk socjalny i wysokie oraz skomplikowane podatki, że co wybory wygrywają wśród przedsiębiorców i najlepiej zarabiających
  • Odpowiedz
@Andrzejuniedenerwuj: a Donald mówiący, ze mieszkanie jest prawem a nie towarem czym sie różni od komuchow z pisu? Niczym, zwykla kukła ktorej jedynym celem jest dojsc do władzy, pozniej sie zobaczy co mozna jeszcze zepsuć i utrudnić
  • Odpowiedz
a Donald mówiący, ze mieszkanie jest prawem a nie towarem czym sie różni od komuchow z pisu? Niczym, zwykla kukła ktorej jedynym celem jest dojsc do władzy, pozniej sie zobaczy co mozna jeszcze zepsuć i utrudnić


@Godir17: a wchodziłeś w szczegóły tego "mieszkanie jest prawem a nie towarem"? Bo ja wchodziłem, przeczytałem i nie widzę nic kontrowersyjnego. Nie ma tam nic o rozdawaniu mieszkań za darmo. Po drugie, możemy udawać
  • Odpowiedz
@wypok312: Ogólnie kolorowi są o wiele bardziej konserwatywni, ale na zachodzie głosują na progresywną lewicę bo jest proimigrancka oraz promniejszościowa. Np. były nawet badania że czarni w ameryce są o wiele bardziej religijni niż biali.
  • Odpowiedz
bredzisz?

Bo jedyne co się zmieniło to to że prawo zamiast być ustanawiane na poziomie federalnym, będzie ustanowione na poziomie stanowym


@Leniek: ogólnie każde? Czy tylko aborcja. Pidrzuc jakiś artykuł
  • Odpowiedz