Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 196
461 816 + 506 = 462 322

Okej, moja dziewczyna i kumpel od kilku tygodni miesięcy mącili o 500stce. Ja sceptycznie podchodziłem do tego, znałem swoją (nie)moc w tym roku, też mój sprzęt nie jest na pewno z najwyższej półki - góral za grosze czy skrzypi i łupi... Oni mieli trochę szybciejsze rumaki, więc nie dawałem sobie większych sens na sukces i nie chciałem psuć im zabawy.
Doszło do tego, że wczoraj wystartowali, a ja podpiąłem się w roli statysty/pejsmejkera :D Cel był dla mnie jechać aż braknie mi tchu i moi kompani mnie odstawią. Oczywiście całą traska wmordewind, o wietrze w plecy można było tylko pomarzyć, w całym kraju wiało chyba z południa. Nadmiar tego patelnia +30 stopni co dawało mocno w czerep. Co tu dużo mówić dałem się namówić na ten chory pomysł 500 km bez snu xD

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
Mauupa - 461 816 + 506 = 462 322

Okej, moja dziewczyna i kumpel od kilku tygodni mie...

źródło: comment_1656193781n20tB6Oe01PnNCdNE2gYNL.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Mauupa: Dałem kudosa, ale następnym razem proszę się w kask zaopatrzeć, co by dziewczyna nie była tą mądrzejszą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Mauupa: marzy mi się tak zrobić bo już kiedyś tak kilka razy zaatakowałem 120 po wawie po centrum ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Szkoda że nie mam żadnego roweru
  • Odpowiedz
Tak jak pisałem, dla mnie pełen spontan. Jedyne co wziąłem ze sobą to telefon, powerbank i bidon najważniejszy :D
  • Odpowiedz