Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ddes: Co to znaczy według Ciebie wysportowany? Na siłce ponad 3/4 osób to mężczyźni, na mieście też można spotkać wielu po których widać że mają do czynienia ze sportem w życiu.
  • Odpowiedz
@WUJICO: A kobiet które maja do czynienia nie spotykasz bo nie widać im bicow? Xd sam się umieszczasz na przegranej pozycji tym brakiem logiki xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ddes: Po kobietach też widać że coś ćwiczą. Przeważnie jednak jeśli mijam zgrabne to są takie, które figurę zawdzięczają genom.
  • Odpowiedz
Murzynki też często bardzo grube. Z tych, które miałem okazję widzieć, przytłaczająca większość gruba. Jak się jakaś szczupła trafiła, to była prześliczna, jeżeli ktoś murzynki lubi.


@krne: murzynki są w jakiś sposób genetycznie zaprogramowane. Młoda - szczupła jak patyk, laska nieziemska, prawdziwa sex machine. W pewnym wieku (ok. 25 lat) masowa (90%+) transformacja - ze szczupłej w otyłą, grubą, wrzeszczącą babę.
  • Odpowiedz
170cm ale wagę miała ukrytą i tak na pewniaka biorę ją na ręce i myślałem, że się połamię bo 50kg to jeszcze bym uciągnął ale nie 85 ( ͡°


@YesIDo: kocham wasze wyobrażenia xD 50kg to ważą laski 160cm zazwyczaj, jak już ktoś ma 170 cm i jest szczupły to raczej ciężko o taką wagę. U kobiet waga się inaczej rozkłada - chociażby sam biust jeśli jest pokaźniejszy to waży
  • Odpowiedz
murzynki są w jakiś sposób genetycznie zaprogramowane. Młoda - szczupła jak patyk, laska nieziemska, prawdziwa sex machine. W pewnym wieku (ok. 25 lat) masowa (90%+) transformacja - ze szczupłej w otyłą, grubą, wrzeszczącą babę.


@shaki24: bo mają genetykę typowo pod dużą ilość sportu i biegania - a że tryb życia się zmienił to niestety, również szybkie tycie bez biegania non stop.
  • Odpowiedz
165 cm powinny ważyć max. 50 kg,


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: koleś, ja mam 159 cm wzrostu, jak ważyłam 53 kg to wiecznie słyszałam uszczypliwości w stylu "no ty to jesteś za chuda", "no ale ty to jesteś taka drobniutka, masz drobne kości" i tym podobne komentarze. W moim mniemaniu byłam ulana. Dzisiaj się z tego śmieje xD Wy nie macie wyobrażenia totalnie ile dana laska waży i jak wygląda. Bierzecie sobie męskie ciało
  • Odpowiedz