Wpis z mikrobloga

ja mam 159 cm wzrostu, jak ważyłam 53 kg to wiecznie słyszałam uszczypliwości w stylu "no ty to jesteś za chuda", "no ale ty to jesteś taka drobniutka, masz drobne kości" i tym podobne komentarze. W moim mniemaniu byłam ulana. Dzisiaj się z tego śmieje


@little_muffin Ech, Big Muffin, ja już naprawdę nie mam ochoty z tobą dyskutować po tym jak robiłem to co najmniej kilka jak nie kilkanaście razy i dalej
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Jak trzeba to i szczekać potrafię ( ͡~ ͜ʖ ͡°) jestem kundelkiem i lubię to, nie zamieniłabym swojego pochodzenia na żadne inne :) a wy się tam parujcie ze swoim kuzynostwem piątej linii, później się dziwicie czemu macie ziemniaczane mordy i głosujecie na PiS.
  • Odpowiedz
@Buckshot_00: @Habemuspapam69: spojarzelm ostatnio na zdjęcia klasowe z mojej szkoły z Technikum z okolic 2008-2010. Szkoła, w której 2/3 uczniów to dziewczyny. W każdej klasie góra 2 dziewczyny grube. Teraz obejrzyjcie zdjęcia z aktualnych roczników. Ilość nadwagi podwoiła się a ostatnie kilkanaście lat
  • Odpowiedz
@ddes: sobie wmawiaj, że większość ćwiczy. Żeby mieć tak wyrzeźbione ciało to trzeba #!$%@?ć latami i stosować diete. A nie żreć puste węgle i tłuszcze jak większość. Takie ciało to ma może 0,5% Polek
  • Odpowiedz