Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu pisałem tu, że w Warszawie w sklepach stoją wolontariusze z fundacji "life & peace" i zbierają na Ukrainę. Dziś się wkurzyłem, bo znów mnie zaczepili i zadzwoniłem na policję na 997 z pytaniem czy mogą zweryfikować tę fundację, czy rzeczywiście zbiera na rzecz Ukrainy - oto odpowiedź jaką dostałem:
"Proszę pana, dodzwonił się pan na infolinię alarmową, zajmujemy się ratowaniem zdrowia i życia ludzi, nie weryfikujemy fundacji."

#policja #polska #warszawa
  • 53
@Ludzik90: @HlHl: @Black_salami30: @xDgg: @buczubuczu: @Ssslave: Chciałem zgłosić sprawdzenie fundacji do właściwej instytucji (nie to czy jest zarejestrowana, ale to czy właściwie dysponuje zebranymi środkami) - czyli jakby mogło się wydawać policji, do której też skierował mnie pan z urzędu, tak też zrobiłem - policja powinna przyjąć zgłoszenie i przekazać je dalej do właściwego organu a nie olać i mówić, że oni się tym nie zajmują.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aleksc: wystarczy sobie wygooglować jaki urząd jest odpowiedzialny za kontrolę fundacji ale po co. Lepiej #!$%@?ąć post na wykopku ze świętą gównoburzą i nabić trochę plusików co nie?