Wpis z mikrobloga

Stare baby są serio oderwane od rzeczywistości, a mają takie samo prawo głosu jak wy i dlatego w kraju dzieje się to co się dzieje. Na spotkaniu rodzinnym była ciotka lvl 64 na emeryturze. Temat oczywiście musiał zejść na mnie i pytanie kiedy planuje sobie kupić mieszkanie, bo przecież prawie 30 lat na karku ile można wynajmować. Powiedziałem jej że w okolicy bez 400-500 koła nie ma co nawet podchodzić, a w obecnej sytuacji to o kredycie nawet nie marzę. Co usłyszałem? "A bo patrzysz pewnie jakie apartamenty, musisz normalnego szukać w bloku tak jak rodzice tu mają, zwykłe mieszkanie nie musi być za duże przecież dla ciebie by dwa pokoje to były aż nadto". Odpowiedziałem, że szukam właśnie w takich blokowiskach i takie są teraz ceny, więc co ona na to? "To musisz po znajomych pytać, na pewno coś by się taniej znalazło" XD Już kurva odpuściłem pokazywanie jej ogłoszeń na stronach bo tego betonu i tak bym nie przebił. Taki obraz ludzi zatrzymanych mentalnie w 1975 roku...
#nieruchomosci #mieszkanie #polska
  • 48
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: op pewnie z wawy albo z krk. Tam są odrealnione ceny :) Znajomi kupili 3 lata temu developerkę na śląsku za 320k 74m, my z żoną w tym samym roku w kamienicy 101m za 220k. Do Gliwic mam 5 minut, do Katowic 15 minut.
  • Odpowiedz
@silnikAtrakcyjny: To nie jest kwestia wieku ani nawet wykształcenia tylko horyzontów umysłowych i poziomu intelektualnego. Mój ojciec jest starszy, pracował całe życie fizycznie, a śledzi w necie różne notowania, w tym krypto i ma świadomość tego, że gospodarka nie polega na rozdawaniu kasy przez rząd :).
  • Odpowiedz