Wpis z mikrobloga

Ma ktoś doświadczenie w pracy jako pomocnik na budowie? Dla osoby, która chcę się nauczyć podstaw, a nigdy w życiu nie miała w ręku kielni? Planuję zjechać do Polski po prawie 3 latach pobytu w Holandii. Mam zamiar zostać na jakieś 2 miesiące, muszę zrobić prawo jazdy, może wózki widłowe i potem znowu pojadę i chciałbym się nauczyć czy spróbować czegoś pożytecznego. #budownictwo #wykonczenia #prawojazdy #wozkiwidlowe #emigracja #holandia #remont #niewiemjaktootagowac
  • 6
  • Odpowiedz
@DarthKenobi: Ja, zanim wbiłem skilla to około rok bujałem się po firmach budowlanych przemysłowych - praca na wysokości, kominy, remonty pieców hucianych itp.

Wybierz zawód taki który pozwoli ci wbić expa i pracować niezależnie od firmy, dla klienta indywidualnego to nie będziesz jeleniem całe życie (płytki, stolarka, ocieplenia, dachy, instalacje jakieś itp)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DarthKenobi: pomocnik budowlany nie muruje. Będziesz nosił bloczki betonowe, belit, worki z cementem, mieszał zaprawę etc. Kielnie w ręce to ty weźmiesz jak murarz będzie chciał żebyś mu ją podał.
  • Odpowiedz
@DarthKenobi: To już lepiej idź gdzieś pomagać przy wykończeniówce, na budowie to się #!$%@? a wykończeniówka moim zdaniem lepsza, mam porównanie bo uczyłem się za murarza i robiłem wszystko razem z wykończeniówką, generalnie nic trudnego, ogarniesz wszystko z samych filmików na YT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz