Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Codziennie musze dojeżdżać autobusem prawie 2 godziny do pracy w korpo. Problem w tym, że strasznie mnie mdli i jest niedobrze jadąc autobusem. W pracy przez pierwszą godzine jestem jak zdjęty z karuzeli, a jak wracam do domu to też potrzebuje minimum godzine, żeby cokolwiek zjeść i nie zwrócić. Codziennie przecież nie będę jadł leku na wymioty w podróży. W dodatku jest duszno i czasami jak ktoś sie nie umyje to śmierdzi potem całą droge. Może też ktoś ma chorobe lokomocyjną? Jakie macie sposoby, żeby nie zemdliło?


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b417b5870c402260f77cc1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 44
@Loloman: Homeopatia praktykowana jest już od kilkuset lat, jest formą medycyny niekonwencjonalnej. Opiera się na zasadzie, że ta sama substancja, która szkodzi, może także wyleczyć te same dolegliwości. Stosuje się zatem mocno rozcieńczone substancje, które w takim stężeniu mają uśmierzać objawy zbliżone do tych, które te same substancje mogłyby wywoływać.
Więcej: https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Medycyna-alternatywna/homeopatia-_metoda_leczenia_czy_zwykle_placebo?gclid=CjwKCAjw5NqVBhAjEiwAeCa97SFCuMMb_zDmR8uJ09l0lqtfcMkdU-kEqnPEmBl1QnsbcvrU1sELaRoCi0QQAvD_BwE
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Keitaro: wiem co to homeopatia. Wszystkie badania udowadniają że nie działa. Do tego zwykłe prawa natury i chemia mówią że to bzdura i tyle w temacie. To zwykłe cukierki dla idiotów :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Keitaro: no to znaczy że zwyczajnie albo się wyleczyłeś z tego samoistnie albo problem leżał w podłoży psychologicznym i efekt placebo zadziałał. Akurat ten efekt jest udowodniony że może działać dlatego i zaklejenie pępka może pomóc na chorobę lokomocyjną, ale dalej - ten lek to nie lek a zwykłe cukierki i ogólnie na 100% działają tak samo jakbyś połykał cukierki tylko ktoś do tego dodał fantastyczną historię i wmówił że działa.