Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Codziennie musze dojeżdżać autobusem prawie 2 godziny do pracy w korpo. Problem w tym, że strasznie mnie mdli i jest niedobrze jadąc autobusem. W pracy przez pierwszą godzine jestem jak zdjęty z karuzeli, a jak wracam do domu to też potrzebuje minimum godzine, żeby cokolwiek zjeść i nie zwrócić. Codziennie przecież nie będę jadł leku na wymioty w podróży. W dodatku jest duszno i czasami jak ktoś sie nie umyje to śmierdzi potem całą droge. Może też ktoś ma chorobe lokomocyjną? Jakie macie sposoby, żeby nie zemdliło?


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b417b5870c402260f77cc1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 44
@AnonimoweMirkoWyznania:
Niestety jedyne wyjście to dojazd autem albo zmiana pracy (względnie przeprowadzka). Nie słuchaj głąbów którzy polecają 'leki' homeopatyczne. Mam podobnie, pomaga mi tylko aviomarin, po nim jednak wielu osobom często się chce spać.
Masz opcję pracy zdalnej?
@AnonimoweMirkoWyznania: poszukaj czegoś z pracą zdalną chociażby w trybie hybrydowym. Teraz dużo korpo daje full remote, więc możesz szukać nawet na drugim końcu kraju (polecam Wawkę bo najlepsze stawki, chyba, że to właśnie tam dojeżdżasz).
@AnonimoweMirkoWyznania od jak dawna masz tą pracę? Czasem da sie przyzwyczaić ale z reguły to siadanie na samym przodzie albo tak żebyś miał widok na drogę przed autobusem. Dodatkowo szukaj tabletek z imbirem (byly kiedys takie w zielonych kapsulkach ale nie pamietam nazwy niestety) lub rob sobie wode ze startym imbirem. Tez mam mega chorobę lokomocyjna i swoja droga to nigdy bym to takiej pracy nie poszla jeśli wiedzialabym ze codziennie bede
@AnonimoweMirkoWyznania: a co robisz w tym korpo i ile zarabiasz? bo nie wierzę, że w obecnych czasach nie można wielu rzeczy korpo-biurowych robić zdalnie, zamiast tłuc się kilka godzin dziennie tylko po to, żeby usiąść tak samo przy biurku przed kompem, ALE W BIURZE ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@muadzik Ci ładnie odpisał:

chłopie miej ty trochę godności i poszukaj innej roboty, 4 godz. tracisz na dojazd i