Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KurierInpost: W ogóle coś takiego jak te sesje zdjęciowe to jakiś chory pomysł. Płacisz za to jak za węgiel, każą Ci się uśmiechać i przybierać dziwne pozy, #!$%@? się a potem zdjęcia i tak leżą w szafie i ogląda je tylko ciocia która wpada raz na 5 lat. Tyczy się zarówno sesji ślubnych, tych z dziećmi czy innych.
  • Odpowiedz
@jutokintumi: zastanawiałem się wielokrotnie czy baby pokazujące i bombardujące innych zdjęciami swoich malych gówniaków zdają sobie sprawe ze nikogo to nie interesuje i raczej jest #!$%@?ące niz słodkie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KurierInpost: W ogóle coś takiego jak te sesje zdjęciowe to jakiś chory pomysł. Płacisz za to jak za węgiel, każą Ci się uśmiechać i przybierać dziwne pozy, #!$%@? się a potem zdjęcia i tak leżą w szafie i ogląda je tylko ciocia która wpada raz na 5 lat. Tyczy się zarówno sesji ślubnych, tych z dziećmi czy innych.

@Winden: to chyba bardziej pamiątka dla guwniaka jak będzie stary
  • Odpowiedz
@Winden: Co xD nie widziałam, żeby ktoś na sesji się u mnie #!$%@?, ze musi ja robić. Raczej rodzice są zainteresowani i starają się czynnie uczestniczyć. A zdjęcia bardzo często lądują po prostu na ścianie, super zobaczyć u kogoś swoje zdjęcia :)
  • Odpowiedz