Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KurierInpost: Zawsze widząc to zdjęcie zastanawiam się czy kilkaset lat temu nie żył sobie gdzieś taki śmieszek, który tworzył może nieco bardziej ubogie porońce, następnie rozstawiał je po polach czy lasach, a potem jakiś chłop pańszczyźniany znajdował kukłę i na wiosce tworzyły się kolejne teorie o przybyszach z kosmosu albo innych pomiotach szatana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KurierInpost: #rickygervais miał piękny standup, w którym wspominał o natrętnych osobach pokazujących zdjęcia swoich dzieci. Zwykle jest wtedy zajęty, a tamci wciskają mu fotki pod nos.

Mówił, że to niebezpieczna sytuacja, bo trzeba pilnować się i zerknąć na chwilę i pochwalić wygląd dziecka. Nie można za krótko, bo widać, że olewasz. Ale nie można patrzeć za długo, oblizywać warg i mówić, że "she's f@cking beautiful mate".
@RozowaZielonka: Dziwnego nic, każdy robi co chce. Moje osobiste zdanie jest tylko takie, że ceny tych sesji to jakiś kosmos + doświadczenie moje i mojego otoczenia jest takie, że nikt tego potem nie ogląda więc pieniądz wyrzucony w błoto, no i ogólnie takie udawane foty uważam za lekki joke ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozumiem, że moje zdanie jest dla Cb lekko frustrujące, ale każdy może uważać co
pamiętam jak spotkałem dawno nie widzianego kumpla z żoną i wskazując na jej brzuch pogratulowałem ciąży...
lecz ona nie spodziewała się dziecka ( ͡° ʖ̯ ͡°)