Wpis z mikrobloga

Największym kłamstwem w jakim zostałem wychowany było to, że kobieta może kochać bezwarunkowo. Matka swoje dzieci tak. W związku, przynajmniej w obecnych czasach, to niemożliwe.

Jest to tak w #!$%@? przykre, zwłaszcza jak się zaangażujesz, będziesz szczery i wgl. Trudno to zaakceptować.

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #dickpill #bluepilll #przrgryw #cope #zalesie
  • 21
@Pecunianonolet: Nikt nie kocha bezwarunkowo, mężczyźni też. Gdyby Twoja kobieta po jakimś czasie się roztyła, rozleniwiła, rzuciła pracę i stała nieznośna to też przestałbyś ją kochać. Kochamy kogoś za to, jaki jest, a nie za to, że istnieje. Bezwarunkowa miłość do dziecka co prawda się zdarza, ale również nieczęsto. Nie trzeba szukać daleko, żeby znaleźć rodziców, którzy nie kochają swoich dzieci, nawet jeśli te niczym szczególnym nie zawiniły.
@swiety_spokoj: Są kobiety, które nigdy nie będą kochać i mężczyźni, którzy też nie będą. W przypadku choroby nowotworowej partnera/ki, to mężczyźni statystycznie częściej odchodzą. Są kobiety, które bez powodu wdają się w romanse i mężczyźni, którzy szukają sobie młodszych i ładniejszych, bo małżonki się im znudziły. Mój partner jest obiektywnie przeciętny i nie wymieniłabym go na nikogo.
Są kobiety, które nigdy nie będą kochać i mężczyźni, którzy też nie będą.


@wieloryby-to-kumple: ale to kobiety inicjują 70% rozwodów. Polskie, stronnicze sądy dopełniają dzieła.

W przypadku choroby nowotworowej partnera/ki, to mężczyźni statystycznie częściej odchodzą.


A w przypadku straty pracy - kobiety. Jeśli mąż umrze, żona odziedziczy po nim dobra.

Są kobiety, które bez powodu wdają się w romanse i mężczyźni, którzy szukają sobie młodszych i ładniejszych


Przy takim rynku jak
Pobierz swiety_spokoj - > Są kobiety, które nigdy nie będą kochać i mężczyźni, którzy też nie...
źródło: comment_1656012583Zr33p2uecnZEW354x5T4D6.jpg
@swiety_spokoj: Sceptycznie podchodzę do terminu "hipergamia", bo założenie, że każdy szuka sobie możliwie jak najlepszego partnera wydaje mi się naturalne i powszechnie wiadome. Czy kobiety chcą przystojnych, inteligentnych, bogatych mężczyzn? Pewnie, że tak. A czy mężczyźni chcą pięknych, samodzielnych, wyrozumiałych kobiet? Również tak. Różnica jest taka, że większość kobiet woli być sama niż z partnerem, który nie spełnia ich oczekiwań, a mężczyźni te oczekiwania obniżają (być może z powodu statystycznie większego
@wieloryby-to-kumple: XDDDD

Sceptycznie podchodzę do terminu "hipergamia", bo założenie, że każdy szuka sobie możliwie jak najlepszego partnera wydaje mi się naturalne i powszechnie wiadome


Tylko skromna różnica polega na tym, że przeciętny mężczyzna lajkuje niemal równo 50% kobiecych profili, co znaczy, że jego ocena jest miarodajna i ma świadomość swojej własnej wartości.

Przeciętna kobieta lajkuje... 5% profili, co oznacza że jej ocena jest niemiarodajna, a jej świadomość o własnej wartości
Pobierz swiety_spokoj - @wieloryby-to-kumple: XDDDD

 Sceptycznie podchodzę do terminu "hipe...
źródło: comment_1656013538KkFxwCpmyOr0QVkkRgl89V.jpg
@wieloryby-to-kumple: nie rozumiesz,.że dzisiaj praktycznie wszystkie łaski celują w top facetów? Nawet takie 2/10 uważają, że należy im się chad, a to stwarza poważne zaburzenie rynku matrymonialnego, bo 80% facetów zostanie bez kobiety.

Część może weźmie te przeruchane na milion sposobów, ale ci, którzy się szanują zostaną sami. To nie jest normalna sytuacja, że facet 5/10 nie może znaleźć na luzie 3/10.
@Pecunianonolet: To prawda. Ja jak się o tym dowiedziałem to w prawie każdej sytuacji jestem po stronie mężczyzny. Przykre, ale tak jest. To właśnie, dlatego mężczyźni są płcią doskonalszą od kobiet. To mężczyzna jest w stanie zdobywać świat, to mężczyzna jest wynalazcą. To mężczyzna jest filozofem, czy wybitnym strategiem, wodzem. To mężczyzna zapewnił rozwój cywilizacyjny i kamienie milowe też są męskie, zaś rola kobiet ograniczała się jedynie do podziwiania mężczyzn, byciu
@swiety_spokoj: Odnoszenie statystyk z Tindera do sytuacji całego społeczeństwa jest bez sensu, bo konta na tinderze zakłada konkretny typ osób (szczególnie kobiet). To wyklucza kobiety, które swoich facetów poznały w szkole, pracy, na oazie czy zlocie akwarystów. Wiadomo, że tinder służy kobietom do wybierania potencjalnie najlepszych partnerów, najczęściej w celach "hook up", a skoro ci najlepsi są nimi zainteresowani, to korzystają.

Kolejnym czynnikiem jest to, że profile kobiet na tinderze są
@Niemamwiedzy: jak dla mnie, mógłby mieć nawet waginę XD


@BigKahunaDick

@RedSensej

I niech ktoś zaneguje dickpill. Na pytanie co by było gdyby jej op miał mikrusa 20 cm p0lka już snuje marzenia o waginie.

Mikrus nie ma szans na związek, już lepsza wagina. NATURA


@Niemamwiedzy:

Dokładnie tak, 20 cm to wyraźnie poniżej średniej. Pewnie jakby tylko pomyślała, że taki ktoś mógłby z nią odbyć stosunek seksualny (nawet pozapochwowy) to by
Odnoszenie statystyk z Tindera do sytuacji całego społeczeństwa jest bez sensu, bo konta na tinderze zakłada konkretny typ osób (szczególnie kobiet)


@wieloryby-to-kumple: głównym medium zapoznawczym obecnie są aplikacje randkowe. Nie wybielisz k0biet, one po prostu takie są w dużej mierze.

To wyklucza kobiety, które swoich facetów poznały w szkole, pracy, na oazie czy zlocie akwarystów


A żeby ich poznać wystarczyło, że wyszły gdziekolwiek z domu XD

ci najlepsi są nimi zainteresowani,
@Pecunianonolet: ogólnie tak, mnie też jest przykro bo zostałem bardzo dobrze wychowany i co ciekawe ja teraz musze rodziców "korygować" bo to dobrzy ludzie i w dupe często dostawali za to... i co ciekawe oni przyznają mi rację i widzą swoje błędy...
Mi się wydaje że te kłamstwa którymi oni nas karmią od małego sa CELOWE. TO nie jest przypadek...
@SanSebastian666: tak rodzice Ci chcieli umyślnie krzywdę zrobić żebyś sobie w życiu nie radził i czuł się zagubiony xD a potem za to płacić i mieć nieradzacego sobie przegrywa, co ty ćpasz xD rozumiem blackpill ale jak masz spoko starych to gdzie celowo

Po prostu tinder zmienił sposób dobierania się jak Zalando sposób ubierania się