Wpis z mikrobloga

Faktycznie

Czytając to tak naprawdę to mój stary nie dbał o mnie całe życie, odszedł od nas od mnie i mamy gdy miałem 5 lat nie dokładał żadnych pieniędzy ani nie płacił alimentów nigdy nie usłyszałem od niego miłego słowa ani "Kocham Cię Synu" zdradzał matkę jak chodziła z mną w brzuchu. Pamiętam tylko sceny jak matka z ojcem się kłócili i ojciec lał matkę a i mi się obrywało.
Uciekał i ucieka nadal przed komornikami pracuje na czarno ukrywa się a ja jestem ciągany na przesłuchania
Jedynym wsparciem jest moja mama która próbowała wychować mnie najlepiej jak tylko potrafi. Do dziś mnie karmi dba jak tylko może pomimo że jestem 24 letnim człowiekiem. Mam tylko ją i siostrę. Jest mi bardzo przykro patrząc na inne normalne rodziny w których idzie znaleźć zrozumienie empatie i miłość jest ojciec i matka. Ja nigdy nikomu nie opowiadam nic o swoich rodzicach nie wspominam taty. Jeżeli Bóg kiedyś da że będę mieć swoje dzieci nigdy nie popełnię błędów rodziców, dam tyle miłości swoim dzieciom ile tylko się da.

#dzieci #dzienojca #zwierzenie #zalesie #przykromi #rodzina #milosc
Own3d_23 - Faktycznie 

Czytając to tak naprawdę to mój stary nie dbał o mnie całe ...

źródło: comment_1655973509RJ6F25fI54yhGWlRDVvLBX.jpg

Pobierz
  • 3
@Own3d_23 dziecko przez pierwsze kilka lat zycia nie widzi tego zla w rodzicach bo ich gloryfikuje i nie rozumie pojec dobra i zla. Tak musi byc i tyle. Dopiero z wiekiem zaczyna widziec minusy i weryfikowac. Stad wpis dudy jak najbardziej ma sens. To pierwsi gwaranci.