Wpis z mikrobloga

@wojtoon: ja to wiem byku, po prostu w międzyczasie trochę zmienił się sposób prowadzenia działań i okazało się, że mundur stanowi również pierwszą warstwę ochronną ;)
Po prostu krótkie spodenki (a właściwie gołe nogi) #!$%@? spisują w noktowizji, termowizji, jako kamuflaż i na koniec goła skóra kiepsko znosi rzucanie się na glebę XD czy klękanie do pozycji strzeleckiej.
Ale za to jest chłodniej.
Wklejając to zdjęcie chciałem tylko pokazać, że krótkie
  • Odpowiedz
Ale za to jest chłodniej.


@dominowiak: Owszem, w pełnym mundurze. Po prostu spocone świnie nie rozumieją, że ciuchy IZOLUJĄ termicznie w obydwie strony. Na tej zasadzie beduini na pustyni nie chodzą z fujarami na wierzchu tylko są okręceni w szmaty po same kostki.

Wklejając to zdjęcie chciałem tylko pokazać, że krótkie spodenki to nic złego i żadna ujma.


@dominowiak: No to strzał w stopę. Chyba jedyna w historii armia która
  • Odpowiedz
@BrianEno: dla chłopców, czy nie, to mam na to #!$%@? i sobie chodzę nawet w takich do połowy uda, bo mi wygodnie i mam ładne nogi. #!$%@? komu do tego. No ludzie.
  • Odpowiedz
@HansLanda88: nie każdy len jest drapiacy. Nie mam pojęcia co niektóre marki z nim robią, ale coś robią

część to faktycznie mietolacy się wiecznie badziew. Dlatego przez kilka lat byłam zrażona

Ktoś pytał czy jest lepszy na upały i na to odpowiedziałam
  • Odpowiedz
@BrianEno: Szczerze wole swojego niebieskiego w krótkich niż w dlugich, jakoś lepiej wyglada, a może ma po prostu wyjątkowo seksowne łydki ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz