Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej
Porady poszukuję. U córki, 4-lata od około 3 miesięcy występują zmiany skórne, zaczerwienienie rozlewające się na uda z części kobiecych. Dermatolodzy, ginekolodzy, ładują co raz to inne maście itd. Smarujemy z żoną dbamy o higienę, a to potrafi przez dzień zniknąć, by potem ponownie się pojawić.
Trochę już mi cierpliwości już brakuje, bo mam wrażenie, że wszelkie diagnozy opierają się o doświadczenie wzrokowe lekarzy. Nie chcę podważać ich wiedzy ale może czy jest opcja by ktoś pobrał jakąś próbkę by się dowiedzieć co to? Lub znacie specjalistę do którego można się wybrać, a u którego jeszcze nie byliśmy?
#bialystok #medycyna
  • 9
@pawelpaweld może grupa na FB mama karmiąca na diecie eliminacyjnej? Wstaw zdjęcia zmian i ci ludzie może doradzą. Moja znajoma chodziła z pół roku z dzieckiem do pediatrów i dermatologów, po doradzeniu pudru z grupy problem zniknął. Tam są ludzie, którzy mają podobne przejścia.

nawet mój weterynarz pobiera próbki do badań laboratoryjnych, jak zwierzaka ucho swędzi.


@Barham Pobiera próbkę i często sam identyfikuje pod mikroskopem, a tu też może źle zidentyfikować. Byłam