Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 152
Mycena lux-coeli - rośnie w Japonii podczas pory deszczowej na powalonych drzewach Chinquapin. Gatunek ten wykazuje cechę zwaną bioluminescencją, która wywodzi się z reaktywnego białka lub pigmenów #grzyby

Życzę udanego i owocnego dnia ⊂(◉◉)
#codziennyprzytulas
Tygrysia_Lilia - Mycena lux-coeli - rośnie w Japonii podczas pory deszczowej na powal...

źródło: comment_1655962127skh8n2pOi9iU1pgnTZUCt3.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rdzawo_brody98: odziwo powoli dzień mija, ale nawet znośnie! Nawet już życzenia złożyłem ojczulkowi, i wsm narazie tyle z aktywności większych, ale jakoś coś wynaleźć chcę, by dzień był ciekawszyʕʔ
  • Odpowiedz
@Rdzawo_brody98: jestem zadowolony. Zrobiłem sobie fotę z Cejrowskim, oraz książkę mnie podpisał.Jak podbiłem do niego to powiedział "O jaka ładna koszula" Było o dzieciństwie a on większość spędził na wsi czyli takie klimaty wiejskie były a ja bardzo lubię takie rzeczy. Było o dziadkach i o o rodzicach. Poruszał też temat związków i zachowań bab oraz chłopów i w głowie odnosiłem to sobie do moich doświadczeń. Mówił też, że nie
przegropisarz - @Rdzawobrody98: jestem zadowolony. Zrobiłem sobie fotę z Cejrowskim, ...

źródło: comment_1656008024IwvM8bmUc8DUFe5xCIBe3o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz