Wpis z mikrobloga

Mój wpis o #stomatologia we #wroclaw i robieniu kanałowego za horrendalne kwoty 1300-2400 zł został usunięty przez @Moderacja.
Powtarzam jeszcze raz.
Rozową bolał ząb. Okazało się że trzeba kanałowe.
30 telefonów po całym #wroclaw do #dentysta. W każdym kwota 1300, 1800 lub nawet 2400 zł od zęba. Za najniższa krajową jestem w stanie sobie zrobić jednego zęba, a potem mogę głodować do woli. Słownie - jeden ząb.
Aha ktoś pisał że materiały drogie i że to specjalistyczne bla bla bla. #!$%@? mnie to interesuje, uważam, że kwota powyżej 1000 zł za godzinę pracy to jest jakieś nieporozumienie, a materiały nie kosztowały nawet 30% kwoty.
Chyba kogoś zdrowo #!$%@?ło z tymi cenami.
Zdjęcie dla atencji, @moderacja, proszę chociaż poinformować jak usunięcie, bo nie dostałem żadnego powiadomienia.
Ha tfu na tych złodziei
Apollowho - Mój wpis o #stomatologia we #wroclaw i robieniu kanałowego za horrendalne...

źródło: comment_1655933057SQXnbqjZcvcdmlNS15FXsy.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lamuminek: Nigdy nie robiłem RTG zębów. Najstarszy leczony w 2010, najnowszy w 2014. Zero problemów do dzisiaj. Mnóstwo ludzi żyje z zębami po kanałowym bez mikroskopu i ma się dobrze ale wiem, że teraz to już bez mikroskopu się nie da. xD
  • Odpowiedz
No i rtg to tez wydatek dla gabinetu, do tego wymiana płytek fosforowych, kontrole inspektora radiologicznego, awarie etc. Brak słów brak nut, jest drogo bo sprzęt i jego konserwacja, materiały, prąd, edukacja i personel kosztują.
  • Odpowiedz
@Apollowho: bardzo dobrze że temat został usunięty i ten też powinien bo nawet nie potrafiasz prowadzić merytorycznej dyskusji bo wg ciebie tylko twoja racja jest sluszna, a lekarzy ktorzy lecza prywatnie wyzywasz od złodziei, no #!$%@? XDDDDDD sorry, ale jak cie nie stać to idź tam gdzie jest najtaniej, na pewno znajdziesz jakieś małe gabineciki, albo na nfz gdzie owszem placisz za kanałowe ale nie tyle. A i na nfz
Frettka - @Apollowho: bardzo dobrze że temat został usunięty i ten też powinien bo na...

źródło: comment_1656012043R5birjU2RtEbuE7PEQzsXE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Frettka no dobrze to czemu nikt nie broni was stomatologów tylko wy sami? Nikt inny nie uwqza że to sa dobre ceny, kazdy uważa że zdzieracie, macie w #!$%@? hajsu, a narzekacie że wszystko takie drogie. Powtarzam, mnie na to stać, ale ja jestem glosem ogółu. Piereszy raz mnie spotkala taka sytuacja że zastanowilem sie chwile czy rzeczywiście to jest tyle warte. Nie jest, po prostu nie ma i nek alternatywy.
  • Odpowiedz
  • 0
@SkrytyZolw żerowanie na bólu i ludziach ktorzy nie maja innej alternatywy niż iść do dentysty nie oznacza że uważam iż malo powinni zarabiać. Niech biorą duzo za rzeczy które są robione na zyczenie klienta. Estetyka, złote zęby, implanty nie wiem co tam jeszcze. Ale cos takiego jak kanalowe, rwanie zęba, nawet sama wizyta gdzie w cenniku jest np. Wizyta i opracowanie planu dsialania - 450 zł. To jest wedlug was normalne?
  • Odpowiedz
@Lamuminek: #!$%@?, jestem zadowolony z obecnej dentystki i nie zamierzam zmieniać. Wiedziałem o szkliwiaku i jak każdy nowotwór jest paskudny
@Jurant_ze_sbychowa: Dlatego cieszę się, że trafiłem na obecną dentystkę już kilka mi robiła i wszystkie bezproblemowo więc nie zmieniam mimo, że taniej by się dało zrobić. ;) Mam cztery szóstki zrobione bez RTG i mikroskopu i od lat jest bezproblemowo, teraz tak samo mam robioną piątkę. Wiem, ze
  • Odpowiedz