Wpis z mikrobloga

Jako że fanatycy #terapia płaczą mi na PW i szkalujo za wyzywanie terapeutów i niszczenie biznesu golenia jeleni, przepraszam, pomocy przegrywom, tak więc znalazlem nowego n0rmickiego przyjaciela - bar be ra. Just idź do barbera wykopku, nie ważne że masz zajebiste zakola, zrobimy undercuta pompa-door i jeszcze bardziej je odsłonimy, 200zł się należy

xD

Pobierz Pozytywny_gosc - Jako że fanatycy #terapia płaczą mi na PW i szkalujo za wyzywanie te...
źródło: comment_16559263032PaqA71YcJ2yfwNiyjyKAt.jpg
  • 24
@Pozytywny_gosc: NARZEKASZ NA BRAK POWODZENIA A JEDNOCZEŚNIE CHODZISZ DO PANI KRYSI NA OSIEDLE #!$%@?Ć SIĘ MASZYNKĄ ZA 2 DYCHY ZAMIAST ZAPŁACIĆ 150 ZŁ U PORZĄDNEGO BA-RBE-RA KTÓRY ZROBI CI SUPER FADE POMPADOUR NAPIJESZ SIĘ ŁYCHY I JESZCZE CI DORADY ODNOŚNIE POMADY ALE NIE DUŻO ŁATWIEJ NARZEKAĆ NA WYKOPIE

ALE JAKI NORWOOD CO TO #!$%@? JEST NORWOOD - NOWE SŁOWO W WASZYM #!$%@? SLANGU ? RZADKIE WŁOSY? CHYBA U 60 LATKA DAJ
Pobierz pawelososo - @Pozytywny_gosc: NARZEKASZ NA BRAK POWODZENIA A JEDNOCZEŚNIE CHODZISZ DO...
źródło: comment_16559274072GJNrOCL3NrvcLo6nV2tHL.jpg
@Pozytywny_gosc: W sumie pomijając analogię typu terapia (choć porównanie dosyć poprawne) to nie czaje tego fenomenu barberów. Jak dla mnie to płaci się za samą nazwę, coś jak kupowanie produktów Apple'a dla samego "prestiżu" (mimo braku potrzeby korzystania z konkretnych funkcji od tego producenta). Zrozumiałbym, żeby iść raz, dwa czy trzy razy, żeby coś tam się dowiedzieć i zaczerpnąć wiedzy do samodzielnego ogarniania tematu brody (za zaoszczędzoną kasę można chociażby jakieś
@Pozytywny_gosc bez kitu też mam jedno zakole ciut większe od drugiego to mnie Pani Jadzia strzyże za 50 zł na tą stronę właśnie i nie widać.

A na tych zdjęciach co wrzuciłeś akurat na odwrót każdemu zrobili xd Super fachowcy, #!$%@?ć wszystkich pod jeden wzór i elo 120 zł się należy
chyba ich coś #!$%@?

Kumpel barber robi 20k obrotu miesięcznie sam XD owce trzeba golić


@tinder_project: Ilu mu z tego zostaje? Bez dobrej lokalizacji lokalu nie byłby zrobić dobrego obrotu, a lokalizacja kosztuje.
@ExitMan: widać, że nie masz pojęcia o rynku
on się ogłasza na booksy i ludzie mają w dupie jaką ma lokalizację...
płaci jakieś 1500 za wynajem fotela + 1000 za promowanie w booksy i tyle, zarabia w #!$%@?ę