Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mow_do_mnie_mistrz: shook ones to jest klasyk. Choć wstyd się przyznać ale poznałem go dopiero za czasów beefu peja-tede - ten pierwszy Nagrał dissa na tym bicie, długi czas żylem w świadomości że to dj decks popełnil ten bit az do czasu kiedy brat cioteczny udostępnił utwór mobb deepa na tablicy fb i w tym momencie doznałem olśnienia. Zazdroszczę możliwości usłyszenia tego na żywo. Jak zszedłem na temat Poznania to pewnym sentymentem
@Mow_do_mnie_mistrz:

ale wtedy muzyka broniła się jakością


teraz też się broni jakością, to że tak nie jest to tylko twoje odczucia podsycone nostalgią.

I to różni muzykę sprzed 10 lat z tą dzisiejszą.


śmieszne, bo 10 lat temu słyszałem dokładnie takie same komentarze, podobnie 20 lat temu.
Zresztą nawet Eldoka na taśmie ma słynną mówiącą, że Eminem się sprzedał dla zarabiania pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=K9uPQH0Gp78
@ShadyTalezz: Krótko mówiąc, moje zdanie jest takie, że kiedyś aby się wybić potrzebny był talent, jakaś epka samodzielnie wydana. Wtedy znajdowali się promotorzy itd. A teraz, wystarczy że ktoś ma popularność na yt / streamuje na twitchu i znajdują się promotorzy/sponsorzy sami. Chodzi o hajs i o nic więcej :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mow_do_mnie_mistrz: wychowalem się na tej muzyce i powiem że nie mogę słuchać dzisiejszego rapu. W mojej głowie cały czas wybrzmiewają właśnie takie rytmy. Dzisiejszy rap jest o niczym często nie mogę zrozumieć nawet o czym rapują. Muszę słuchać kilkanaście razy jednego utworu albo wejść na jakieś tekstowo bo po prostu nie wyraźnie rapują.. Co jak co ale akurat rap to był lepszy kiedyś i nie mówię tego z jakiegoś sentymentu czy
@Mow_do_mnie_mistrz:

Krótko mówiąc, moje zdanie jest takie, że kiedyś aby się wybić potrzebny był talent


ojejku dokładnie taką samą śpiewkę słyszałem 10 lat temu i 20 lat temu i za 10 lat też będę słyszał jak to w 2022 roku to była muzyka.

Dziś też jest potrzebny talent, tak samo artyści zanim się przebiją muszą przejść swoje.

Wtedy znajdowali się promotorzy itd. A teraz, wystarczy że ktoś ma popularność na yt