Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie z bratem konferencje z naszymi ulubionymi klasykami #rap #polskirap Takimi, które mają przynajmniej 10 lat.

Dla mnie Pezet/Noon, OSTR, Łona&Webber, Grammatik to liryczni terroryści z zajebistymi bitami.

Otwieram post dla waszych ulubionych kawałków zanim wjechał autotune, #!$%@? o hajsie i "gangsterce" i trapowe bity.

#muzyka
Mowdomnie_mistrz - Zrobiłem sobie z bratem konferencje z naszymi ulubionymi klasykami...
  • 60
  • Odpowiedz
@miauczar: To wstaw, ludzie wolą klikać niż kopiować i szukać. A płyta jest zacna, znam na pamięć :)
@pekas: O, o takie coś chodzi ! Nie znałem tego, ale w tych latach zrobić tak wpadający w ucho kawałek to była sztuka. I bit fajny, może #!$%@? ale nie osądzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mow_do_mnie_mistrz: Bolec jeden z pierwszych na polskim podwórku. Nagrał w sumie dwie płyty, pierwsza w 1997, a druga pośmiertnie wydana w 2013. To akurat kawałek do filmu "Chaos" Żuławskiego w którym jak widać też zagrał.
  • Odpowiedz
@Mow_do_mnie_mistrz: Tyle razy go widziałem, że nawet nie szukałem nigdy. Na cda cały czas jest, ale trzeba mieć premium. Na pewno gdzieś jest. Zapytaj w odpowiednich tagach, a wykopowi eksperci na pewno Ci pomogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mow_do_mnie_mistrz:
Lata temu w zagłębiałem się w twórczość Noona, i choc bardzo chciałem polubić jego muzykę, tak jak jego dzieła powstałe we współpracy z Pezetem, to mimo wszystko bardzo ciężko było mi znaleźć choćby parę utworów które uznałbym za fenomenalne. Z całej dotychczasowej jego twórczości powstałej do roku 2011( bo wtedy właśnie zagłębiałem się w jego twórczość), spodobał mi się ten utwór, czuć w nim ducha utworów stworzonych z pezetem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mow_do_mnie_mistrz: w ogóle smutno mi się jakoś zrobiło jak pezet w wywiadzie z flintem powiedział że trochę wstydzi się za te płyty jak ich słucha, że te przemyślenia wydają mu się dziś bardzo nieaktualne a niektóre zwrotki zenuja. Dla mnie te pierwsze "muzyki" to majstersztyk i pod względem tekstowym i muzycznym. W ogóle bardzo lubię słuchać Pezeta nawet w wywiadach - sprawia wrażenie mega inteligentnego typa, choć mam wrażenie że
  • Odpowiedz
@miauczar: Nie wiem czego ma się wstydzić, skoro ludzie nadal je uwielbiają. Może jesteśmy starym pokoleniem i mamy sentyment. Ale słuchając dzisiejszego popularnego "rapu" To sobie myślę
Chciałem pisać, czy nie zapomniałeś linku dodać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, ten kawałek który teraz wrzucam to jeden z niewielu, który powoduje u mnie gęsią skórkę za każdym razem. Miałem takie szczęście, że mogłem usłyszeć go na
Mowdomnie_mistrz - @miauczar: Nie wiem czego ma się wstydzić, skoro ludzie nadal je u...
  • Odpowiedz