Wpis z mikrobloga

Już niebawem minie 3 miesiąc jak trwa cyrk z moją paczką z Japonii. Atakuje wszystko co się da bo ile może to trwać.

1. Na początku atakowałem infolinię Poczty Polskiej dowiedziałem się, że paczka jest i mam czekać. Do kiedy? Nie wiadomo.
2. Z urzędem celnym nie szło się skontaktować. Zaktakowałem przez epuap ( ͡° ͜ʖ ͡°)-, dostałem informacje na 2 strony A4, które można skrócić, do "Nie dostaliśmy Pana paczki, gadaj Pan z Pocztą Polską".
3. Zaatakowałem od strony sprzedawcy, JPpost tutaj od razu widać inny świat, dostałem info, że brakuje jakichś dokumentów i gdzie mam się skontaktować.
4. Uderzyłem pod podany kontakt wysłałem załącznik z przelewem i screen z transakcji i o dziwo szybko otrzymałem odpowiedź, ale nieee, nie może być tak prosto. Do zgłoszenia celnego musi podać Pan numer magazynowy przesyłki.
5. Hyc na infolinię Poczty, spoko skontaktujemy się z magazynem celnym, aby ustalić Pana numer magazynowy (°°
6. Mija ponad tydzień, numer nadal nie ustalony.

O co w tym cyrku chodzi? Jak zgubili tą paczkę nie mogą mi po prostu powiedzieć, że jej nie ma? Gdzie można jeszcze uderzyć, aby ogarnąć ten burdel?

#clo #pocztapolska #urzadcelny #tracking
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krunhy:
Napisz na OC441010@war.mofnet.gov.pl oraz sekretariat.ucs.441010@mf.gov.pl i poproś o podanie nr magazynowego.
Ewentualnie napisz prośbę o ten nr z którego dostałeś info że musisz podać numer magazynowy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krunhy:
Dział Pocztowo-Celnego (OZC) - tel. 22 545 16 00

pol.wer.woz.warszawa@poczta-polska.pl
pol.wer.dpc.warszawa@poczta-polska.pl

Nie jestem pewien który jest aktualny.
WOZ - Wydział Obrotu Zagranicznego.
DPC - Dział Pocztowy-Celny