Wpis z mikrobloga

Książki, które powinien przeczytać każdy

Mam tu dla was zbiór książek z dużą dawką wiedzy dzięki, którym wasze życie będzie zdecydowanie lepsze w każdym aspekcie( biznes, związki, relacje, nauka).

" Bogaty ojciec, biedny ojciec" - Robert Kiyosaki

"Factfulness" - Hans Rosling

"Zacznij myśleć jak mnich" - Jay Shetty

" The game" - Neil Strauss

"Mystery Method" - Erik von Markovik, Chris Odom

"Rules of the game" - Neil Strauss

"Księga związków podrywu i seksu" - Krzysztof Król

"Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" - Dale Carnegie

"Getting Things Done" - David Allen

#gruparatowaniapoziomu #rozwojosobisty #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 21
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Nie wiem w jaki sposób książka o zmianie nawyków ma uczynić z Ciebie milionera. Chyba błędnie wrzucasz te książki do worka kołchingowego (śmieci, którymi gardzę typu Grzesiaki, Kołcze Majki, Tony Robbins, Briany Tracy i im podobni), bo akurat sporo cennych uwag i porad co do nawyków uzyskałem dwóch pierwszych przytoczonych przeze mnie książek, które jeśli wdrożyć je właściwie, choć w niewielkiej ilości, polepszą i docelowo ułatwią nasze życie.
  • Odpowiedz
@MatthiasGally książki, które obaj wymieniliśmy pomogą stać się specjalistkami w dziedzinie której się robi, być niezależnym finansowo, mieć dzięki temu biznes, z którego ma się miliony. Sam zobacz po sobie, że bez tych książek miałeś dużo gorsze życie w każdym aspekcje
  • Odpowiedz
@MatthiasGally: jak ktoś nie może zdobyć kobiety to wystarczy, że wdroży nauki z : The game" - Neil Strauss

"Mystery Method" - Erik von Markovik, Chris Odom

"Rules of the game" - Neil Strauss

"Księga związków podrywu i seksu" - Krzysztof Król

Dzięki temu będzie miał mnóstwo kobiet i pozna typ jaki najbardziej odwiada
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: czy wy sobie #!$%@? jaja robicie na tym tagu ratowania poziomu? Kyosaki? THE GAME? Nie mam więcej pytań. To fajny poziom wciskania ludziom kitu i kołczowania. Muszę to rozchodzić.
  • Odpowiedz
@Lasic: możesz rozwinąć wypowiedź? Poniżej " the game" masz kolejne książki w tej tematyce, które trzeba przeczytać. Zauważ, że każdy kto zna te książki żyje szczęśliwie z super partnerkami
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: zeby ksiazki magicznie dzialaly, to trzeba najpierw wlozyc troche wysilku we wprowadzenie w zycie tych napisanych tam zasad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podane przeze mnie pozycje naprawde otworzyly mi oczy i na pewno maja pewien udzial w tym kim jestem i jak sie czuje w obecnym dlugim zwiazku malzenskim
  • Odpowiedz
  • 0
@przegro_pisarz the game to nie jest zdrowa książka o tworzeniu związków, tylko kołczingowy seksistowski instruktaż jak manipulować kobietami (wiem, bo w swoim czasie czytałem i dałem się nabrać, na szczęście zmądrzałem). Czuję, że jesteś w fazie chłonięcia samorozwojowych treści, więc spoko poczytaj, coś faktycznie może ci się przyda, ale na miłość boską nie nakłaniaj innych, bo będzie ci kiedyś wstyd jak się ockniesz.
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic: stary nie napisałęm, że będzie łatwo. Minęło pół roku od kiedy przeczytałem jak zdobyć przyjaciół i mój networking zdecydowanie się poszerzył, oraz buduję dużo trwalsze relacje

@Lasic: od czego mam się ocknąć? Czytałeś tylko "the game" czy jeszcze "mysthery method, rules of the game"? Te 3 książki to gwarancja zdrowych relacji z kobietami. Z "księgi związków, podrywu i seksu" zapamiętałem ważne zdanie, że nie można z kobietą mówić jak
  • Odpowiedz