Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w #szkola #podbaza jakoś na początku 5 klasy pani od matematyki zrobiła nam "anonimową"(jak się później okazało jednak nie) ankietę w której między innymi trzeba było napisać swój ulubiony przedmiot. Jako że z kolegą chcieliśmy być śmieszni to dal #heheszki ja wpisałem tam dzwonek na przerwę, a kolega napisała ze długopis którym własnej wypełnia te ankietę. Kilka dni później pani od matematyki zatrzymała mnie i kolegę na przerwie i dala nam reprymendę, że tak robić nie wolno to jest poważna ankieta co my sobie myślimy, nikomu nie imponuje to, że sobie robimy rywalizację na to co głupszego wymyślimy. Po tych słowach matematyczka dała koledze spokój, a mi już bez światków powiedziała, że kolega jest odemnie inteligentniejszy, a ja mam na niego zły wpływ i powinienem dać mu spokój. Od tej sytuacji minęło już 15 lat, ja skończyłem studia i pracuje w zawodzie. A dla porównania ten będzie inteligentny niż ja kolega od 2018 roku kiedy to nie zdał sesji siedzi w domu i pasożytuje na rachunek mamusi. #gownowpis #chwiladlaciebie
  • 2