Wpis z mikrobloga

Mamy mniejszy wybór, bo większość niebieskich woli coś klasycznego i prostego niż wyszukanego, a w dodatku nasze ubrania są często tańsze i jednocześnie wyższej jakości. Jak niebieskiemu coś się rozwali za miesiąc to tej firmy więcej nie kupi, a różowa i tak wywali tą szmatę po kilku razach wiec nie zobaczy takiego stopni zużycia.
  • Odpowiedz
  • 10
@JustPOPit Męskie są droższe i wyższej jakości. W damskich na przykład praktycznie się nie da kupić normalnego swetra z bawełny bo wszystko robią z gówno akrylu
  • Odpowiedz
@JustPOPit: Ja właśnie bym powiedział, że faceci są mocno dymani jeśli chodzi o ceny i wybór. Chodzę z różową po różnych sieciówkach, już pomijam fakt że właśnie dział damski jest na 3/4 sklepu, ale ceny mają dużo niższe. A to sobie różowa znajdzie koszulke za 20, a to spodnie za 50. Kupując spodnie jako facet bez 100zł minimum nawet nie ma co się łudzić, że jakieś się znajdą. A jeszcze takie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@silnikAtrakcyjny: widziałeś materiały? W damskim masz milion wzorów, ale sweter z wełny to Święty Graal, wszystko z plastiku. Muszą mieć dziurawe sploty, bo by się nam baby zakisiły. Ładne i dobre jakościowo koszule dla kobiet są 2x droższe niż dla mężczyzn i mniej promocji np.przy zakupie kilku sztuk.
  • Odpowiedz
Mamy mniejszy wybór, bo większość niebieskich woli coś klasycznego


@JustPOPit: a jednocześnie przez wiele lat było strasznie ciężko znaleźć klasyczne kroje typu zwykły sweter bez żadnego logo czy nadruku, mam wrażenie że dopiero w ostatnich miesiącach się to zmienia
  • Odpowiedz
mam wrażenie że dopiero w ostatnich miesiącach się to zmienia


@Sachees: chyba kazda sieciowka ma ubrania z serii Basics, sam zreszta tylko takie kupuje. gladkie bluzy, koszulki, swetry, proste spodnie itp
  • Odpowiedz
@silnikAtrakcyjny: bylem przed wakacjami z rozowa w takiej typowej sieciowce typu hm czy house w galerii i tez mowie, ze faceci maja podbite ceny ciuchow, jak tak patrze na ten damski dział. Rozowa mowi no co Ty, na pewno nie az tak. Od razu pierwszy przyklad jej pokazalem na miejscu: spodniczki od 50-60 zl - krotkie meskie spodenki 100-120 zl xD o ile koszulki jeszcze jakies można znalezc za 20zl, tak
  • Odpowiedz