Wpis z mikrobloga

2 miesiące wolny od alkoholu. Kończę terapię zamkniętą. Wiem, że czeka mnie jeszcze bardzo dużo pracy nad sobą ale jestem mega szczęśliwy, że się tutaj zgłosiłem, a zarazem zaskoczony jak problemy innych ludzi są podobne do moich, wręcz tożsame. Polecam każdemu uzależnionemu od tego gówna zgłosić się jak najwcześniej.
#alkoholizm
  • 45
  • Odpowiedz
@kacpperos: Widzisz ja nie mam problemów, żeby nie pić. Ty natomiast gimnastykujesz się, żeby usprawiedliwiać zażywanie czegoś, co jest produktem wydalniczym jakichś drożdżaków (fermentacji). Co pokazuje, że bronisz komfortu picia.
Czynniki społeczne jak nieśmiałość, dobra zabawa itp, można wypracować samemu na trzeźwo.
Tylko #!$%@? pije bo jest nieśmiała.
  • Odpowiedz
@Nowezycienaodwyku:
Gratulacje!
Polecam ci wspólnotę AA. Sam jestem alkoholikiem. Jestem po dwoch terapiach w oddzialach zamkniętych i dwoch dochodzonych. One dają dużo ale mi naprawde pomogła wspólnota. Inny alkoholik co przechodzil to samo co ty i rozumie doskonale chorobe alkoholową a jeet trzeźwy od wielu lat, da ci wspaniale wsparcie i zrozumienie.
Naprawdę chłopie, spróbuj tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@suqmadiq2ama: dokładnie, nie słyszałem s tym miesiącu nic mądrzejszego. #!$%@?, co komuś coś się uda, to tu zawsze przylezie jakaś maruda i będzie stękać, że gówniane, że się nie da, że nie warto, że nie uda się, że po #!$%@?. Smutni jesteście ludzie, tylko stękać na innych umiecie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kacpperos: O ile jestem uczulony na pieprzenie o alkoholiźmie na wykopie, o tyle twój wpis to chore spojrzenie na tę substancje.
Owszem, alkohol posiada dużo zalet. Ale jest zajebiście uzależniający i nie można o tym zapominać. Każda substancja przyjmowana w nadmiarze rodzi negatywne skutki dla człowieka. A ta która uzależnia jest tym bardziej groźna bo ciężko przestać.
  • Odpowiedz
nie siej przy okazji propagandy i nie celebruj swojego dziwactwa wpisami "x dni bez alkoholu" będąc z tego dumnym, bo to jest po prostu żałosne.


Będę sobie pisał co będę chciał. I tak, na ten moment jestem dumny z tego że się tutaj zgłosiłem.

@suqmadiq2ama jeżeli masz taką wiedzę to będę bardzo wdzięczny gdybyś podał jakieś twoim zdaniem dobre źródła (może być w języku angielskim), które pomogą mi trzeźwieć. Ja nie ograniczam się tylko do tego co usłyszałem na terapii, chętnie skorzystam z rad bardziej doświadczonych.
  • Odpowiedz
@Nowezycienaodwyku: Wytrzeźwiałeś to już, nie trzeba płacić abonamentu ani #!$%@?ć że do końca życia jesteś pijany i ktos ma cie kontrolować za szekle. Trzeba przestawić trybko w głowie sobie a to wymaga wielu powrotów do chlania i czasu. Jest nas tu chyba trzech czy czterech co rzucili chlanie bez spowiadania się na jakiś spotkaniach jakimś grzybom np @Oaken_arm
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama rozumiem, że wiedza którą ty nabyłeś przez "wiele powrotów do picia i czas" jest niemożliwa do przekazania? Nie rozumiem za bardzo jaki sens i cel ma to co piszesz? Demotywację osób którzy próbują coś zmienić? Uważasz się za kogoś wyjątkowego bo masz wiedzę większą od innych? Jeśli rzeczywiście tak jest to czemu nie zrobisz czegoś, żeby takim ludziom jak ja pomóc? Przecież uważasz, że droga którą ja zamierzam iść jest
  • Odpowiedz
Jest nas tu chyba trzech czy czterech co rzucili chlanie bez spowiadania się na jakiś spotkaniach jakimś grzybom


I pewnie kilkukrotnie więcej, którzy zrobili to w inny sposób, który według Ciebie nie działa
  • Odpowiedz
@Nowezycienaodwyku: 3% szans dotyczy ludzi którym z mózgu jeszcze coś zostało, przecież z takim płaczliwym podejściem to miesiąca nie wytrzymasz bez #!$%@? sie, znasz angielski ale wygoglować to już nie? Przyszedłeś ogłosić sukces i zesrałeś się bo ktoś ci napisał jak jest i co dalej? Pójdziesz tam gdzie cie pogłaskają i wezmą 500
  • Odpowiedz