Wpis z mikrobloga

2 miesiące wolny od alkoholu. Kończę terapię zamkniętą. Wiem, że czeka mnie jeszcze bardzo dużo pracy nad sobą ale jestem mega szczęśliwy, że się tutaj zgłosiłem, a zarazem zaskoczony jak problemy innych ludzi są podobne do moich, wręcz tożsame. Polecam każdemu uzależnionemu od tego gówna zgłosić się jak najwcześniej.
#alkoholizm
  • 45
  • Odpowiedz
@kurczak69okon: Ludzie rok czekają żeby wszywke zapić codziennie opowiadając jak to dadzą w #!$%@? z alko po upływie tego czasu.

Mam troche znajomych po terapiach którzy #!$%@? co tydzień od lat kilka stów zanoszą psychologowi za poklepanie po plecach i pocieszenie, co dalej? Facet niepijący trzy lata raz - dwa razy w tygodniu jak go zaśsie wyciąga telefon i leci na spotkanie to bardziej złapany frajer do dojenia wiele lat
  • Odpowiedz
@airsebo @Meritneit @NaCl @fiolkins @dupinka5000 dzięki

@frow etap chroniczny, ostatnie 3 lata to jeden wielki ciąg z małymi przerwami, straciłem 3 razy pracę, ostre zapalenie wątroby, wyprowadzka od kobiety z którą byłem prawie 6 lat. @suqmadiq2ama nie pisze jakbym już wygrał. Mam świadomość, że teraz będzie dużo trudniej. Natomiast nie rozumiem skąd masz te dane i po co życzysz komuś najgorzej. Tzn rozumiem, nie masz
  • Odpowiedz
@kacpperos

Masz złe doświadczenia z tą substancją? Spoko, widocznie jesteś tym jednym na sto której ona nie służy


Częściej to ja miałem złe doświadczenia z osobami pod wpływem tej substancji i bym powiedział że ona to raczej jednej na sto dobrze służy a nie odwrotnie.
  • Odpowiedz
Piszesz jakbyś już wygrał a to tylko urlop od chlania jaki robi każdy alkus, masz 97xj

zans na powrót do chlania niebawem

@suqmadiq2ama: p0lak to byłby chory, gdyby nie zdołował kogoś, komu coś się udało

@Creed-Bratton: bo polak to działa jak większość januszeksów i pis -"jakoś to bedzie bozia nad nami czuwa" a potem o boże o #!$%@? czemu od 300 lat jesteśmy frajerami europy - jakby to
  • Odpowiedz
@Nowezycienaodwyku: Dwa lata po 4 godziny dziennie uczyłem się o tej chorobie po polsku włosku i angielsku, twój terapeuta może 5% tego w życiu przeczytał bo po polsku nie ma nic na ten temat. Nie życzę tylko stwierdzam fakt z którym ty walczysz już po wyjściu z odwyku czyli ani troche nie wyzdrowiałeś, po prostu jesteś zrobiony w #!$%@? jak na razie, przekonasz się o tym i jeszcze mnie tu
suqmadiq2ama - @Nowezycienaodwyku: Dwa lata po 4 godziny dziennie uczyłem się o tej c...

źródło: comment_1655886310g5oWtbyCnV91JmGIzO9mYp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz