Wpis z mikrobloga

Początkowo mnie zasmuciła informacja o odejściu Olkiewicza i Milewskiego z Weszło ale po czasie wyszło to na mega plus bo do piątkowych tetryków doszły jeszcze wspólne poranki w goal pl a Leszek to już w ogóle bardzo intensywnie cały tydzień. Multum materiału w porównaniu do tego co było na weszło a chyba z tego co słyszałem powodem miało być to, że tutaj miało być mniej pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak trzymać.

#weszlo #tetrycy #goalpl
  • 10
@toporek1234: Dzięki za dobre słowo. Paradoksalnie - pracy jest dużo, dużo mniej, bo - niestety, albo stety - prawie przestaliśmy pisać. W Weszło proporcja tekst-film była gdzieś z 90:10, tutaj jest 10:90, a to ma ogromny wpływ na czas i frajdę płynącą z pracy. Zwłaszcza, że teraz jak już piszemy, to głównie rzeczy, na które mamy ochotę, pomysł i zajawkę, a nie tzw. "jazdę obowiązkową". Myślę że wszystkie strony skorzystały, my,
@Jakub_Olkiewicz: Szanuję, że niezależnie od urlopu i wylosowanej w rodzinie choroby na dany tydzień zawsze dowozisz felieton, bo zbrodniarz Leszek w tej kwestii odpuścił.
Dzieki temu że się nie przepracowujecie i jest mało tekstów można czytać wszystkie, bo w całym nawale artykułów na weszło nie było takiej możliwości przy umiarkowanym zaangażowaniu w interesowanie się piłką.
Btw. co oznaczało stwierdzenie Rokiego, że pod koniec byłeś bardziej współpracownikiem niż pracownikiem? Tryb pracy "Sram
@przemkow_xd: Dzięki, właśnie siadam do pisania ;) Współpracownikiem zostałem koło października, po Euro miałem totalnie dość pracy w "normalnym" trybie i szukaliśmy wspólnie wyjścia z tej sytuacji, żebym pracował mniej, zarabiając mniej etc. Przeszliśmy na tryb X rzeczy za Y kwotę i bez kombinacji, wygodne dla obu stron. No ale niedługo później pojawił się Goal.pl, z 3/4X za 2Y ;) Poza tym nie ma co się oszukiwać - ja i na
@Jakub_Olkiewicz: ogladam sobie wlasnie live z Czesia, jest fajnie.
Tylko co do Rybusa sie nie zgadzam do konca, bo zrzucacie cala wine za akcje propagandowa na niego. A to przeciez pzpn i Czeslaw postanowili to wczoraj wypuscic i dali ruskim amunicje. Mogli siedziec cicho i po prostu nie powolac go przy nastepnej okazji. Czyli moze jednak to info o niepowolywaniu mialo jakis wiekszy sens? ( ͡° ͜ʖ ͡°
@mruwa: Moim zdaniem masz rację, rosyjska propaganda na Rybusie mogła (i cały czas może) zyskać tylko dlatego, że jako społeczeństwo na to pozwoliliśmy. Gdybyśmy pokazali, że mamy w to #!$%@?, albo najlepiej, zaczęli cisnąć bekę na zasadzie "głupi Rosjanie przepłacają starego i przeciętnego Polaka, beka z nich" to temat w Rosji by ucichł, bo nie byłby potrzebny. No ale, że pokazaliśmy niesamowity ból dupy to eksploatują ten temat, bo widzą, że
@Jakub_Olkiewicz: Ale niestety sami Goala nie pociągniecie. Potrzebne jest jeszcze jakieś mocne nazwisko, lub wypromowanie kogoś u was. Wiem, że pewnie głupio będzie Ci się do tego odnieść. Ale prawda jest taka, że większość wyświetleń robicie wy. 36 najpopularniejszych filmów na kanale to albo wasz program albo program, w którym bierzecie udział.
Niestety nie ma tam nikogo, kto przyciągnąłby widza. A sami tego kanału nie udźwigniecie.