Wpis z mikrobloga

Co poszło nie tak na waszym wesele/weselu, na którym byliście? Chodzi mi o typowe fakapy, którym można było zapobiec - nie mam na myśli, że #!$%@? wujek pod stół spadł ( ͡° ͜ʖ ͡°) raczej kwestie organizacyjne, szczegóły typu "połowa gości wróciła chora, bo klima za mocno wiała" itp.
#wesele #slub #pytanie
  • 378
  • Odpowiedz
@Admiral16:

3) Ostatnio fajny patent znajomi ogarnęli - nie było na starcie życzeń do pary młodej, posadzili ludzi, zaczął się obiad i po 1 daniu para młoda stanęła w miejscu do zdjęć, DJ zapraszał "na życzenia" kolejne stoliki - przychodziło po te10 osób, koperta, buzi-buzi, fotka pamiątkowa z parą młodą (jeszcze wszyscy ładni i nie wymięci) i następny stolik.

cóz za GRANDE IDEA!!! idę to przedyskutowac z moim team bride, świetny
  • Odpowiedz
@Admiral16: ano właśnie, charakter wesela, tu miałeś stosunkowo mało ludzi i było gorąco czyli złe warunki do picia czystej, chociaż pewnie niektórym to nie przeszkadza xD tak czy inaczej na tych co ja byłem się totalnie nie sprawdziło
  • Odpowiedz
@nama: celna uwaga! dziś mamy spotkanie na sali i dopytam, czy ichniejszy barek będzie do dyspozycji - żeby goście tacy jak twój mąż sobie nalali co chcieli a my potem po weselu zapłacimy rachunek "na barze" jakby
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac

Kurła!!!1one!wykrzyknik!!!
Nie o taki internet walczyłem.

20kilka wpisów i nikt nie napisał, że państwo młodzi przed weselem wzięli ślub, okropne.

Dobrze, że już mam przygotowane przemówienie.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: a jak o fakapach gadamy to na weselach nie ma nic gorszego niż:
1. dzieci
2. wodzirej który bez przerwy gada coś przez mikrofon, nie daje w spokoju posiedzieć i odpocząć
3. słaba klimatyzacja

Zdarzało się, że z powodu 2 i 3 wychodziłem wcześniej z wesel bo to było nie do zniesienia
  • Odpowiedz
@JuneJohn: te takie podstawowe fakapy mamy już przemyślane i rozwiązane, klima na całej sali i jest odgrzybiana i tak dalej (sama sala to top of the top jakości), wodzirej top of the top również (1000% profesjonalista, nawet nie wodzirej a konfenansjer dość znany, z jednej ekipy z DJem więc potrafią współpracować ze sobą), a dzieci - będa, ale w osobnej sali i animatorka ma prikaz zabrac je do zabawy natychmiast po
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: i jeszcze bym dorzucił - lepiej jak na parkiecie jest troche ciemniej niz w reszcie sali. Lepszy klimat i ludzie sie lepiej bawią.
Zimne ognie sa spoko ale trzeba uwazac na najebusów.
Dobra rada - zapamietajcie jak najwięcej bo szybko mija XD
  • Odpowiedz
@nama: dzieci mają osobną sale z piankowymi wyłożeniami ścian, stolikami zabawkami + animatorka bardzo fajna będzie miała swoje atrakcje też + kupiliśmy balony, kredki + na terenie obiektu są 2 ogromne, atestowane i nowiutkie place zabaw a'la te co sa przy mcdonalds. ale żeby kubki plastikowe kupić, to nie pomyślałam, dzięki!
  • Odpowiedz