Wpis z mikrobloga

@parov_stelar: może i racja, natomiast ja uważam że wyciąganie takich brudów w trakcie kiedy Czesiek prowadzi reprezentację nic dobrego nie wnosi i mam wrażenie że ktoś usilnie promuje wyciąganie tych brudow właśnie przed mistrzostwami. Dziwne ze przez ostatnie lata każdy miał to w dupie, a nagle wszystkich dupa rozbolała.

Może jest na to rozwiązanie #!$%@? czeska w listopadzie to uszczęśliwi wszystkich na pewno i na 100pro pomoże reprezentacji tak jak pomaga
@parov_stelar: No z Wałęsa to akurat sprawa polityczna która powinna być wyjaśniona tak jak to jaki pseudonim w ub miał Kaczyński.
A trener piłki nożnej to jednak nie prezydent. Ty nic nie tracisz nie oglądając meczów, ale ktoś traci a ten ktoś to cała atmosfera w drużynie czyli na wyciąganiu tych brudow tracą wszyscy np nowo wchodzący piłkarze do kadry.

Żeby nie było dla mnie to te brudy można wyciągać jeśli
Tylko dziwi mnie to że przez ostatnie 10 lat nikt o tym nie mówił


@acan123 Oczywiście że się mówiło, ksywka 711 nie wzięła się znikad ( ͡º ͜ʖ͡º) dopóki trenował w Ekstraklasie to bylo bardziej w formie szydery, bo w tej gownolidze często się zdarzały takie przypadki żeby ktoś umoczony w korupcję nadal działał w piłce

Ale posada selekcjonera reprezentacji to jest szczyt osiągnięć polskiego trenera i
@acan123: ja #!$%@?, o czym ty w ogóle piszesz xD? Ten smród ciągnie się za grubym od lat, ale wiele ludzi poza niesmakiem, że ktoś taki nadal działa w polskiej piłce, po prostu miała to w dupie z prostej przyczyny - jak kluby chcą, to niech sobie takiego typa zatrudniają.

Natomiast pierwsza reprezentacja to nie gównoklub z Eklapy, tylko drużyna reprezentująca CAŁY KRAJ. To diametralnie zmienia sytuacje. Jeszcze przed zatrudnieniem grubego,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acan123: ja ogólnie mam to w dupie komu to pomaga komu nie xD mam takie uczucia, że jak słyszę o michniewiczu o moralności w sprawie Rybusa, że ten w Rosji zyje to go powoływać nie będzie, a sam tą morlanoscia nie grzeszy to No trochę xD Wałęsa prezydent kraju, Michniewicz pierwszy teener 38 milionowego kraju. Więc no na arenie piłki nożnej światowej nie ma ważniejszej postaci reprezentującej nasz kraj niż Czesio
@IIIlIII: @bezbekpol: @parov_stelar: dobra może i macie rację, Czesiek nie powinien być trenerem reprezentacji, ale jest. I według mnie wywlekanie tych brudow nie przynosi korzyści polskiej piłce po prostu. Czesiek wiecznie trenerem repry nie będzie bo pewnie max do grudnia. Tak więc najlepszy czas na wyciąganie takich brudów będzie po jego kadencji a nie w tym momencie kiedy za granicą nikt by o tym nie wiedział a tak to
@acan123: najlepszy czas to zrobienie tego jak najszybciej, żeby starać się wywierać nacisk na natychmiastowe pozbawienie go stanowiska selekcjonera, ale niestety póki co jedno z drugim się nie łączy
@Orptxen: póki co mamy 3 mecze na trening do mistrzostw świata i każda afera w poblizu kadry nie jest dobra.
Czyli co #!$%@? trenera jak najszybciej dajmy już 3go w tym roku to pomoże reprezentacji najbardziej.
A ja już widzę te nagłówki gazet w krajach naszych grupowych rywali powiedzmy tak tydzień przed mistrzostwami "polski trener z układami, czy ułożył się tym razem?" to jest info którym sraja polscy dziennikarze do własnego
@acan123: ale to co, mamy dać komfort pracy chłopowi umoczonemu w korupcję, który nigdy nie powinien zostać selekcjonerem? Później wyjdzie na wierzch inna afera i tacy jak ty będą pisać "JAK W TYM KRAJU MA BYĆ NORMALNIE JAK SIE TAKIE RZECZY DZIEJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!" a teraz jak gdyby nigdy nic stajesz po stronie typa, który seryjnie ustawiał mecze i rykoszetem zniszczył wielu piłkarzy, działaczy czy nawet klubów bo atmosfera xD jedyna rozsądna opcja
@Orptxen: nie powinien być selekcjonerem ale #!$%@? jest i póki co to się nie zmieni więc srajmy więcej.
Jak staje po stronie typa? W taki sposób że nie chce afer przed mistrzostwami które nikomu nie pomogą a może #!$%@?ą bardziej imprezę młodym piłkarzom co wchodzą do tej kadry?
@Orptxen: No i teraz widzę faktycznie polska podzielona, bo nie mogę stać po stronie rozsądku tylko muszę stać po stronie czeska albo jakiegoś dziennikarza co szuka fejmu na starej sensacji. No faktycznie. Przecież nie można stać po stronie piłkarzy kadry i ogólnego dobra polskiej piłki No bo jak. Czeska #!$%@? a kadrę upanstwowic a nie czekaj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@acan123: tak z ciekawości, czyli jak Czesio #!$%@? mistrzostwa nie wyjdzie z grupy i skończymy z dwoma #!$%@? i jednym remisem to będzie taka linia obrona, że jakiś po żal się Boże dziennikarzyna napisał to co już wiadomo od dawna? Czesio moralnie nie powinien być selekcjonerem reprezentacji Polski, i gdyby był moralnie czysty żadne brudy by na chłopa nie wychodziły miesiąc/6 miesiecy/ dwa dni przed mundialem. Będą wychodzic bo Chłop jest
@acan123: to znaczy jak mogą jeszcze bardziej zepsuć imprezę, bo nie rozumiem? w tym momencie sytuacja jest taka:
1) mamy trenera z marnym pojęciem o piłce i taktyce, co pokazały dotychczasowe mecze
2) trener jest po uszy umaczany w korupcję, wizerunkowo kadra leży totalnie

i teraz mamy dwie opcje:
1) zostawiamy wszystko tak jak jest, atmosfera wokól kadry jest beznadziejna, sportowo i wizerunkowo leżymy, nowi/młodzi piłkarze widzą, że korupcja w polskim
@parov_stelar: Czesio i tak #!$%@? i tak, ale tak jak mówię dodatkowe afery są potrzebne w kadrze jak #!$%@? majtki.
Do tego stania które już jest nasrane brakuje jeszcze afery imprezowej u piłkarzy i Rybusa w Rosji, a nie sorry to już jest. Spokojnie dziennikarze w Polsce mają dużo czasu na pewno dadzą radę dosrac coś jeszcze do swojego gniazda bo to najlepiej im. Wychodzi.

@Orptxen: pół roku przed mistrzostwami
@Orowerbogatszy: powinien ale #!$%@? nie jest i póki co trzeba to zaakceptować bo dosrywaniem aferami pogarsza się tylko atmosfera w szatni a za tym idzie spadek formy piłkarzy i tak samo ich wizerunek i wartość i to oni będą płacić za tą gówno dziennikarska aferę. A czeska tak czy inaczej by #!$%@? po mistrzostwach.
@acan123: ??? Taka sama sytuacja miała miejsce w styczniu 2021 kiedy Brzęczek został zwolniony, wtedy kandydatów nie brakowało, a i nikt Sousy po nieudanym turnieju nie wywalił, więc o jakiej minie mowa?

Anglicy potrafili wyrzucić Allardyce'a po jednym meczu na początku eliminacji, chłop odpokutował, dostał karę i w klubach dalej pracuje od tamtego czasu, tylko od kadry ma się trzymać z daleka. Hiszpanie wywalili przed mundialem w Rosji selekcjonera za podpisanie
@acan123: ja bym się nie zdziwił gdyby udało się wyjąć konkretnego za jakiś czas, ale i tak w tym momencie majac grubego na stanowisku poprzeczka jest zawieszona na bardzo niskim poziomie, więc nawet ktoś pokroju Sousy byłby lepszy, a na taką szansę skusiłoby się wielu mniej znanych trenerów zagranicznych. Wystarczy tylko zrozumieć, że o ile piłkarsko jako tako się trzymamy na europejskim poziomie, tak trenersko jesteśmy gdzieś obok san marino i