Wpis z mikrobloga

@lvface:
Zależy od miesiąca, ale 1000-1200 EUR. W skrócie- za mało, dorobiłem się tam tylko problemów z nerkami(i dwóch koszulek z bambusa, są super), ale co pozwiedzałem to moje- mieszkałem w mieszkaniu blisko centrum Rotterdamu.
Przy czym w moim albercie było trochę mniej godzin, w innych zarabiają pewnie te 50 euro na tydzień więcej.
@lvface:
Tzn w moim albercie raz, że było średnio mniej godzin dziennie, a dwa, że mniej pracy ogółem i często miałem wolne. W Albercie w Rotterdamie robili cały czas od poniedziałku do soboty i zarabiali po 1600-1700 EUR, ale tam akurat był srogi zapieprz, mobbing i wyścig szczurów. Ogólnie w takich pracach jak się zarobi 1200-1600 to będzie dobrze. Na jedzenie z 400 EUR trzeba liczyć.
@lvface:
Wszystkie magazyny AH przez OTTO są "online", kolega pewnie ma na myśli, że jak sobie nie radzą w AH w miejscowości Geldermalsen to przenoszą go do innej miejscowości.
A co do bycia obibokiem to tak tylko wspomnę, że w AH jest olbrzymia rotacja bo normy są wyśrubowane i ludzie skaczą jak małpy po koksie.
Plus kolega wyżej już pewnie ma wyższą stawkę- po bodajże 13 tygodniach podnoszą o 1 EUR.
@lvface: czy tylko Holandia wchodzi w grę? Może Austria albo Niemcy? Szukam osób do pracy w restauracji. Umowa bezpośrednio z pracodawca na miejscu. Masz zablokowany priv, napisz do mnie, to prześle Tobie więcej szczegółów.