Wpis z mikrobloga

Ale mnie wczoraj #feels dopadły. Zabraliśmy z dziewczyną naszą córeczkę oraz córkę sąsiadki (samotnej matki, ojciec dziecka wyjechał i nie ma kontaktu z córka). Moja kobita bawiła się z naszą, ja natomiast z sąsiadką. W pewnym momencie mała kazała mi usiąść na ławce a sama poszła się bawić do piaskownicy do innych dzieci. Słyszałem jak mówiła do innych dzieci ze „tam siedzi mój tata”… eeeech jakim trzeba być #!$%@? żeby własne dziecko zostawić…. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#dzieci #tatacontent #rodzicielstwo #rodzina
  • 120
  • Odpowiedz
W pewnym momencie mała kazała mi usiąść na ławce a sama poszła się bawić do piaskownicy do innych dzieci. Słyszałem jak mówiła do innych dzieci ze „tam siedzi mój tata"


@b2_spirit: ale to jest przykre :|
  • Odpowiedz
@b2_spirit: nawet jeśli to z reguły każda ma do wyboru conajmniej z pośród kilkunastu facetów, a to że mama jest głupia jak #!$%@? i wybrała wspaniałego ojca to teraz odbija się na nie winnym dziecku, niech gnije w #!$%@?, którą sama utworzyła
  • Odpowiedz
@b2_spirit: kobieta wybiera mężczyznę, nie odwrotnie. To matka zgotowała córce taki los i ta córka prawdopodobnie stworzy kolejną niepełną rodzinę. Ty już zacuckowałeś się totalnie i widzisz biedną mamusie, porzuconą przez tyrana, przemocowca!
  • Odpowiedz
@QuickCharge: tylko incel wychowany przez toskyczna samotną matką może się zesrać wszędzie z swoimi teoriami o samotnych kobietach. Wpis mówił o czymś innym ale ty musiałem upchnąć tu kawałek swojego życia.
  • Odpowiedz
@b2_spirit: Ja miałem coś podobnego, jakoś w marcu jak fala uchodźców z Ukrainy i hype na pomaganie im był największy poszliśmy z dzieciakami na salę zabaw, taką małą, osiedlową.
Okazało się, że tego dnia były darmowe wejściówki dla rodzin z Ukrainy. Fajnie, więcej dzieci lepsza zabawa.
Żona ogarnia nasze dzieci, ja miałem chwilę żeby odpocząć i napić się kawy, podszedł do mnie młody chłopaczek z Ukrainy w wieku gdzieś z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@TrinityBomb: Ostracyzm skierowany w stronę samotnych matek przy jednoczesnym wybielaniu ojców, którzy opuszczają swoje potomstwo jest dla mnie w Polsce zjawiskiem wprost niepojętym.

@zymotic: w Polsce niczego takiego nie ma. Tylko na stronie ze śmiesznymi obrazkami pod tagiem #przegryw
Za granicą masz to samo np. na 4chan
  • Odpowiedz