Wpis z mikrobloga

@Bubsy3D: pierwsze Age of Empires, Baldurs Gate 1 i Wow (w jakiś miesiąc po premierze)

Do dzisiaj pamietam jak:

w AoE byłem zachwycony, że można krokodyla zaatakować i jakieś zasoby z niego chyba wypadały

w BG 1 to zdziwienie, że da się wejść i eksplorować kopalnie w Naskhel (czy jak to się tam pisze) i dubbing Fronczewskiego

W WoW nie mogłem uwierzyć, że to online i jest tyle innych graczy, zaczynałem
@Bubsy3D:
Za gówniaka chyba przy gothic 2 czułem największe emocje. Zwłaszcza przy pierwszej wizycie w górniczej dolinie (noc, w pełnych ciemnościach, uciekając przed całą chmarą okrów) i we dworze irdorath (posępny klimat starej świątyni, pełno poszukiwaczy i szkieletów w tym labiryncie).
Na wyróżnienie na pewno też zasługuje Baldur's Gate 2, Wiedźmin 3 i trylogia Mass Effect - za 'epicką' przygodę, do której chce się wracać wielokrotnie.
Szanuję też starsze gry blizzarda
@Bubsy3D: ciezko powiedziec czy to najwieksze wrazenie ale jak odpalilem demo Gothica z cd action :D i zabilem (z trudem) mieszkanca wioski w jego domu (mimo ze to nie byl wrog a zwykly npc i mogles go zabic?!!!) a potem za ta zbrodnie scigali mnie straznicy (????!!!! KTOŚ TO NOTUJE W GRZE?: D))

to sie czułem jakbym grał w coś z przyszłości : D i ogolnie zbrodnia i kara : D
@Bubsy3D:
- Tomb Raider - człowiek się bał, że zaraz zza winkla wyskoczy stado wilków, a i fabuła robiła wrażenie
- Gothic II - wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Neverwinter Nights - "omg tam jest 3D i można czas zatrzymywać i kamerę obracać :O"
- Max Payne - "stary, grafika jakbyś film oglądął!"
- BloodRayne - odcinanie ręki z odbezpieczonym granatem ( ͡° ͜ʖ