Wpis z mikrobloga

Boje się, że po psychotropach nie będę mógł normalnie funkcjonować skoro po lekach i tak jestem spięty podczas rozmowy i czuje jakieś napięcia.Czy po kilku braniu latach leków jest szansa bym wrócił do normalności? Tzn bym nie był takie chodzące zombie? W sumie to nie boje się śmierci i wole żyć 10/20 lat jakoś wykorzystać życie niż żyć w stresie itd.Co byście mi radzili? Brać leki do końca zycia czy rzucić? Po lekach przynajmniej potrafię robić podstawowe czynności jak np jazda autem, wyjście do galerii, siłowni a bez leków pewnie bym się bal.
#depresja #nerwica #fobiaspoleczna #psychiatria #antydepresanty #przegryw
  • 9
@Onaaa20: Jak agomelatyna nie zadziała to spróbuj buproprion który aktywizuje i przeciwdziała właśnie byciu zombie. U mnie jak i kilku innych użytkowników tagu #depresja ten lek zaskoczył. Jak leki na ciebie źle działają to nie bój się zmieniać i prosić o to lekarza. Po to jest lekarz żeby ci pomóc dobrać odpowiednią terapie. U mnie nic nie było w stanie wyciszyć lęków to chociaż benzo dostałem i jak jest jakaś stresująca
@chlopak_z_blokow: Pytałem lekarza i bupropion i ona mówiła ze to lek jak ktoś nie ma siły wstać z łóżka a ja jakoś daje radę bo tez chodze na siłownie.Z drugiej strony nie odczuwam spokoju tylko takie jakieś napięcie z lekkim pobudzeniem