Wpis z mikrobloga

Mirko podczas remontu natrafiłem na taki problem, mianowicie wystającą puszka rozgałęźnikowa. Jest trochę impas, bo ani nie za bardzo tego kuc, ani nie za bardzo tam schować złączkę. Miał ktoś może taką sytuację i poradził sobie jakoś lub wie co zrobić? Może jakieś urzadzenie wifi zamiast tego, ale będzie bardziej plakacie i uda się schować?
#remontujzwykopem #elektronika #elektryka #dom #majsterkowanie
interpenetrate - Mirko podczas remontu natrafiłem na taki problem, mianowicie wystają...

źródło: comment_1655750873UpZmwKh9MfjG21s8m2cRcD.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@interpenetrate: chcesz po wifi prąd przesyłać? :D

Te stare kostki zamień na wago, rozsądnie to ułóż tak, żeby weszło, wystający rant obetnij nożem (albo ostrożnie szlifierką) i będzie na równo ze ścianą.
  • Odpowiedz
@portoryko43: no nie mogę bo będzie kostka wystawać - ona nie schowa się głębiej (#!$%@?ł ktoś robotę jak robił)
@Megawonsz_dziewienc: coś Tym, trzeba kuc to na około, nawet nie chce mi się zaczynać żeby to potem znowu latać. Tylko w ostateczności.
@rawilson: zobaczyłem co to jest wago w google z to się zmieści tam?
@defoxe: no ja tego nie robiłem mordo coś z tym muszę zrobić teraz więc
  • Odpowiedz
no ja tego nie robiłem mordo coś z tym muszę zrobić teraz więc nie pluj się do mnie. Wago dobra to się zmieści tam? To jakaś nowoczesna taka kostka łączeniowa? Czym się różni?


@interpenetrate: spoko mirek, się nie pluje na ciebie tylko ekspresywny człowiek jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak widzę takie gówno to mówię, że gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wago się
defoxe - > no ja tego nie robiłem mordo coś z tym muszę zrobić teraz więc nie pluj si...
  • Odpowiedz
@interpenetrate: Kiedyś próbowałbym rzeźbić i jakoś to zategować. Po latach doświadczeń już wiem, że od razu zrobić dobrze, choćby zabrało to dzień roboty. Poprawki po #!$%@? i tak trwają dłużej, a przynajmniej nie będzie Cię to #!$%@?ło ile razy spojrzysz. Wydłub kable, wyrwij puszkę, wkuj się głębiej i opraw porządnie. No chyba, że to dla obcego, to wtedy na #!$%@?.
  • Odpowiedz